Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
06/09/2023 - 08:10

Miasteczko Biegowe już powstaje! 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju coraz bliżej [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Wiele miesięcy oczekiwania dobiega końca! 8 września rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Miasteczko, które co roku gości tysiące osób, jest już w trakcie budowy. Wkrótce rozpocznie się tutaj prawdziwe święto!

14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Tysiące osób przyjedzie ponownie do Piwnicznej-Zdroju. Już w najbliższy weekend (8-10 września) czeka nas 14. Festiwal Biegowy. Wspaniałe święto sportu ponownie zgromadzi całe rodziny z dziećmi. 

Piwniczańskie Nakło będzie w tym dniach tętniło życiem. Jak co roku, nie zabraknie również wielu imprez towarzyszących. Barwny i kolorowy będzie jak zawsze Festiwal Lachów i Górali. Pojawi się oczywiście Strefa Smaku, Strefa Dzieci i Strefa Expo. Tegoroczną nowością jest natomiast rajd rowerowy - z Nowego Sącza do Piwnicznej.

Miasteczko Biegowe w Piwnicznej już powstaje

Podobnie jak w poprzednich latach zawodników, kibiców oraz każdego, kto tego dnia pojawi się na festiwalu, ugości Miasteczko Biegowe. Prace związane z jego przygotowaniem trwają. Rozkładane są namioty, szykowany jest teren i wykonywane inne niezbędne prace porządkowe. Wszystko jak zawsze będzie dopięte na ostatni guzik!

Piękna pogoda sprzyja odpowiedniemu przygotowaniu miasteczka. Podobna, według, prognoz, powinna być również podczas samej imprezy. Warunki będą więc świetne. 

Przypomnijmy - oferta Festiwalu Biegowego jest bardzo szeroka. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizować możemy w biegach krótkich oraz bardzo długich np. na królewskim dystansie 100 km. Zarejestrować możecie się TUTAJ.


Ostatnie odliczanie do rozpoczęcia 14. Festiwalu Biegowego już się rozpoczęło. Kto raz weźmie w nim udział, z wielką chęcią wraca tutaj co roku. Do zobaczenia za kilka dni w Piwnicznej! ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd, Rafał Gajewski, wideo: Rafał Gajewski

Zobacz PROGRAM 3. FESTIWALU LACHÓW I GÓRALI.

Miasteczko Biegowe w Piwnicznej już powstaje
8 września rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Miasteczko, które co roku gości tysiące osób jest już w trakcie budowy.


Dziękujemy za przesłanie błędu