Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
06/09/2023 - 15:15

Piwniczna czeka na 14. Festiwal Biegowy! To już w najbliższy weekend [ZDJĘCIA]

Na ten wrześniowy weekend czekają zawsze tysiące osób. Już w najbliższy piątek rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy. Atmosfera wielkiego święta jest już wyczuwalna w Piwnicznej-Zdroju. W mieście rozwieszonych jest sporo plakatów, które o wszystkim informują.

To już w ten weekend! Do Piwnicznej-Zdroju ponownie przyjadą tysiące osób. 14. Festiwal Biegowy jak zawsze zgromadzi tłumy. To nie może dziwić, bo przez lata wyrobił sobie uzną markę. Wspaniałe święto sportu regularnie gromadzi całe rodziny z dziećmi. 

Piwniczańskie Nakło będzie więc kolejny raz tętniło życiem. Jak co roku, nie zabraknie również wielu imprez towarzyszących. Barwny i kolorowy będzie jak zawsze Festiwal Lachów i Górali. Pojawi się oczywiście Strefa Smaku, Strefa Dzieci i Strefa Expo. Tegoroczną nowością jest natomiast rajd rowerowy - z Nowego Sącza do Piwnicznej.

Piwniczna nie może się już doczekać rozpoczęcia imprezy. W mieście wyczuwalna jest jej atmosfera. W poprzednich edycjach przyzwyczailiśmy się do niepowtarzalnego klimatu Miasteczka Biegowego. Ono także już powstaje.

O zbliżającym się wielkimi krokami Festiwalu Biegowym oraz Festiwalu Lachów i Górali przypominają również liczne plakaty rozwieszone w różnych częściach miasta. Mieszkańcy Piwnicznej oraz turyści chętnie podchodzą, aby sprawdzić szczegóły. Każdy już nie może doczekać się 8 września i początku wydarzenia.

Przypominamy, że cały możecie się zarejestrować na festiwalowe biegi TUTAJ. To już naprawdę ostatni moment, aby to zrobić. Pełny program imprezy znajdziecie natomiast TUTAJ. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd, Rafał Gajewski)

Zobacz PROGRAM 3. FESTIWALU LACHÓW I GÓRALI.

Festiwal Biegowy coraz bliżej!
Już w najbliższy piątek rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy. W mieście rozwieszonych jest sporo plakatów, które o wszystkim informują.


Dziękujemy za przesłanie błędu