Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
02/03/2020 - 12:15

2. Sądeckie Targi Książki i wymarzona strefa dziecka. Raj dla najmłodszych

W sobotę, 29 lutego br. w krynickiej Pijalni Głównej tłumy sądeczan odwiedziły 2. Sądeckie Targi Książki. Trudno zliczyć wszystkie atrakcje, jakie organizatorzy przygotowali dla odwiedzających. Najmłodsi również mogli znaleźć coś dla siebie.

Największa impreza czytelnicza na Sądecczyźnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu. W sobotni poranek przez Pijalnię Główną w Krynicy-Zdroju przewinęły się tysiące turystów, odwiedzających i miłośników literatury. Rodzice i dziadkowie, którzy przybyli na wydarzenie ze swoimi pociechami, mogli skorzystać ze strefy dziecka.

Producent nowoczesnych puf Furini - Świat puf i foteli, właściciel marki Ecopuf oraz salon firmowy Meble VOX, P.H.U. salon meblowy ,,Vizione" Beata Hejnold przygotowali przykładową aranżację dziecięcego pokoju. Odwiedzający mogli dopytać wystawców strefy dziecka o meble oraz sprawdzone sposoby na niebanalne i funkcjonalne wyposażenie wnętrz dla najmłodszych.

Zobacz także: 2. Sądeckie Targi Książki. Sądecki Klub Literacki to ewenement! [WIDEO]

Specjalnie na tę okazję Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju przygotowała teatrzyk kamishibai (czyli papierowy teatrzyk), którego tematyka nawiązywała do Krynicy. Dzieci były również zainteresowane czytaniem bajek i opowieści przez członków Stowarzyszenia Miłośników Krynicy i autorów. Nie tylko najmłodsi, ale także rodzice przekonali się, jak ważne jest wspólne czytanie ulubionych książek.

[email protected], fot. Sądeczanin


Dziękujemy za przesłanie błędu