Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
29/02/2020 - 13:35

Trwają 2.Sądeckie Targi Książki. Odwiedź stoisko Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Podczas 2. Sądeckich Targów Książki, które odbywają się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, wśród licznych wystawców można odwiedzić również stoisko Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu, która przygotowała bogatą ofertę dla wszystkich gości.

Dla wszystkich gości, którzy dzisiejszy dzień spędzą w Pijalni Głównej w Krynicy, Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu przygotowała bardzo ciekawą ofertę. Pracownicy biblioteki zachęcają do wzięcia udziału w akcji pn. „Weź, przeczytaj, podaj dalej”, która jest realizowana w tej placówce.

- Podczas 2. Sądeckich Targów Książki oferujemy to co mamy najlepsze, a więc książki. Mamy dzisiaj akcję „Weź przeczytaj, podaj dalej”, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Osoby, które odwiedzają targi, podchodzą do naszego stoiska i zabierają ze sobą książki, a niektórzy zostawiają je, aby inni mogli z nich skorzystać. Reklamujemy również naszą stałą ofertę, z której można skorzystać - mówi Dorota Wcześny z Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu.

Zobacz też Sądeckie Targi Książki w Krynicy. Oferta wystawiennicza jest bardzo bogata

Zobacz też 2. Sądeckie Targi Książki: biblioteczna akcja - Weź, przeczytaj, podaj dalej

Akcja lokalna jest adaptacją ogólnopolskiej akcji ,,Uwolnij książkę", która polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych, między innymi w bibliotekach po to, by znalazca mógł dać im nowe życie, przeczytać je i dalej puścić w obieg.

Czytelnicy, miłośnicy książek bardzo chętnie dzielą się z innymi przeczytanymi już publikacjami. Przynoszą je do siedziby biblioteki, zostawiają, aby kolejne osoby mogły je wziąć do domu i przeczytać. Są też i tacy, którzy przynoszą już przeczytane pozycje, a zabierają inne, które ktoś zostawił w bibliotece.

Jeszcze tylko do godziny 20 można odwiedzić Pijalnię Główną w Krynicy i wziąć udział w 2. Sądeckich Targach Książki.

RG [email protected] Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu