Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
20/02/2020 - 12:20

Muzyczne Sądeckie Młode Talenty, to do Was! Dziś ruszają zapisy na casting

Już od dziś zachęcamy Was do nadsyłania zgłoszeń do konkursu Sądeckie Młode Talenty organizowanego przez Fundację Sądecką, do największego tego typu muzycznego przedsięwzięcia nie tylko w naszym regionie, ale w całej Małopolsce. Stawką są nie tylko stypendia im. Braci Potoczków, ale szansa na rozpoczęcie prawdziwej muzycznej kariery.

Już od siedmiu lat, co roku dziesiątki młodych zdolnych instrumentalistów, wokalistów oddających się wielkiej muzycznej pasji solo, w zespołach oraz chórach podejmuje wyjątkowe wyzwanie, by zmierzyć się z innymi, niemniej zdolnymi w konkursie Sądeckie Młode Talenty, by przekonać się, czy są już gotowi do tego, by dzielić się swoim talentem, swoją wrażliwością z szerszą publicznością.

A konkurencja jest ogromna – nie ma castingu, podczas którego nasze profesjonalne jury nie toczyło by zaciekłych dyskusji, kto zasługuje na to, by wejść do półfinału, nagrać swój profesjonalny teledysk i zawalczyć o głosy publiczności a w finale stać się stypendystą Funduszu Braci Potoczków i zyskać szansę na zrobienie prawdziwej muzycznej kariery.

Zobacz też: Już jutro znów otwieramy dla Was drzwi do muzycznej kariery!

Dlaczego mówimy o karierze? Wystarczy przyjrzeć się najpopularniejszym ogólnopolskim konkursom muzycznym takim jak The Voice Kids, w którego obecnej edycji dwukrotna finalistka Sądeckich Młodych Talentów 15-letnia Julia Wincenciak bezapelacyjnie podbiła serca Dawida Kwiatkowskiego, Cleo i Tomsona i Barona i jak burza trafiła wprost do finału i ma szansę na wydanie swojej pierwszej profesjonalnej płyty.

Julka w Sądeckich Młodych Talentach startowała aż dwa razy podkreślając za każdym razem, że to dla niej nie tylko doskonały sprawdzian umiejętności wokalnych, ale prawdziwy egzamin sceniczny, podczas którego nauczyć się można autoprezentacji, ale przede wszystkim sposobów na walkę z tremą. Jak widać wyszła z tej bitwy zwycięsko. A my zapewniamy Was, że organizatorzy The Voice Kids bacznie śledzą poczynania uczestników konkursu Sądeckie Młode Talenty i w każdej chwili są gotowi „wyłowić” spośród nich tych najzdolniejszych i dać im taką samą szansę jak właśnie Julce.

Gotowi na wielką przygodę i podbój muzycznego świata? A więc wypełnijcie dostępny TUTAJ formularz zgłoszeniowy dzięki, któremu będziecie mogli wziąć udział w castingach siódmej edycji Sądeckich Młodych Talentów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu