Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
11/03/2020 - 16:40

Sądeckie Młode Talenty: uwaga, zmieniamy harmonogram konkursu

W ślad za decyzją rządu o zamknięciu w całej Polsce wszystkich placówek oświatowych zmieniamy harmonogram tegorocznej edycji konkursu muzycznego Sądeckie Młode Talenty.

Sądeckie Młode Talenty: uwaga, zmieniamy harmonogram konkursu

Przez najbliższe dwa tygodnie żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe będą zamknięte – rząd wprowadził tę decyzję dziś apelując jednocześnie, by dzieci i młodzież nie traktowały wolnych dni jako dodatkowych ferii tylko okres kwarantanny.

W ślad za zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa polskie władze apelują o odstąpienie od organizacji wszelkich imprez – nie tylko tych masowych, ale również tych mniejszych, bardziej kameralnych. Dlatego organizator konkursu Sądeckie Młode Talenty, czyli Fundacja Sądecka podjęła decyzję o przesunięciu terminów związanych z organizacją tegorocznej edycji przedsięwzięcia.

Zobacz też: Muzyczne Sądeckie Młode Talenty, to do Was! Dziś ruszają zapisy na casting

I tak na Wasze zgłoszenia czekamy dłużej, bo aż do 16 kwietnia a castingi odbędą się w dniach 21, 22, 23 przyszłego miesiąca. Z kolei wielka gala Sądecki Diament, podczas której wyłonimy zwycięzców konkursu zaplanowana jest – wstępnie – na drugą połowę maja. O wszystkich ewentualnych kolejnych zmianach terminów będziemy informować na bieżąco.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu