Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
25/02/2023 - 22:20

Kordian porwał publiczność. Znów włożył w występ całe serce

Energia w czystej postaci. Muzyka, śpiew i żywiołowy taniec. Taki na scenie jest Kordian i jego zespół, więc nic dziwnego, że jego dzisiejszy koncert w Pijalni Głównej krynickiego uzdrowiska, jak zwykle, przyciągnął mnóstwo osób.

Mówisz "Kordian"? Słyszysz "Dziewczyna z gór"! Ale nie tylko! I o tym najlepiej przekonali się ci, którzy spędzili sobotni wieczór na koncercie zespołu Kordian w wypełnionej po brzegi Pijalni Głównej krynickiego uzdrowiska. Moc! Energia i wpadające w ucho rytmy dały mieszankę niezapomnianych przeżyć. Miks nostalgicznych melodii i porywających do tańca przebojów to cecha charakterystyczna tego, co ze sceny daje Kordian, zespół jego muzyków i świetnych tancerek.

Koncert Kordiana zakończył galę plebiscytu "Sądeczanin Roku 2022", w którym Kordian był jednym z nominowanych. Ma w sobie mnóstwo talentów. Nie tylko potrafi zbudować samochód, naprawić co się zepsuło (choć czasem bywa to niebezpieczne), ale też napisać hit, słuchany przez miliony internautów. Cóż, natura jest po jego stronie. Góry, łąki, lasy, rzeki - przecież nie ma piękniejszych stron świata niż Sądecczyzna.

I właśnie Sądecczyznę Kordian często promuje w swoich klipach, pokazując jej piękno, występując w strojach z lachowskimi elementami, zapraszając do współpracy lokalnych wykonawców i zespoły. Ze swą muzyką dociera do milionów osób na całym świecie.

Kordian to elektrownia pozytywnej energii

Ale Kordian nie da się łatwo sklasyfikować. Gwiazda muzyki ma również inną twarz. To niezwykle empatyczny człowiek, który nie zawaha się, jeśli przyjdzie mu poświęcić kilkadziesiąt godzin, by przynieść komuś ulgę, dać nadzieję na lepsze życie. Bierze udział w akcjach charytatywnych, zaangażował się też w akcję "Sądeckie Młode Talenty". Nie jest typowym showmanem. Nie pali, nie pije alkoholu. Kiedy miał trzynaście lat, wiele dni walczył o życie po wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę.

Kordian doskonale zatem wie, co to zwątpienie, słabość, choroba. Ale on jest na to wszystko najlepszym antidotum. To prawdziwa elektrownia pozytywnej energii. Zaraża nią wszystkich, którzy mają z nim kontakt. Sam nadal mieszka w Żeleźnikowej Wielkiej, tu prowadzi pełne atrakcji "Ranczo u Wacka", gdzie corocznie pojawia się również żywa, bożonarodzeniowa szopka. ([email protected]) Fot. PB, MB

Kordian dał koncert na zakończenie gali plebiscytu "Sądeczanin Roku 2022"
Pełna sala, doskonała zabawa, mnóstwo płynącej ze sceny energii - taki był koncert Kordiana w sobotni wieczór w Krynicy. Wspaniale zakończył galę plebiscytu "Sądeczanin Roku 2022".
Dziękujemy za przesłanie błędu