Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
10/02/2020 - 03:55

Głosuj na Jadwigę Jastrzębską - prawdziwą góralkę znad morza

Urodziła się w województwie pomorskim i zakochała w Łącku. O Sądecczyźnie wie niemal wszystko, a działalność społeczna to od kilkudziesięciu lat jej największa pasja. Jadwiga Jastrzębska nie ma sobie równych!

Jadwiga Jastrzębska pochodzi z północy Polski, a dokładnie z Słupska. Sądecczyznę pokochała tak bardzo, że postanowiła zamieszkać tu na stałe. Na co dzień pełni funkcję prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Łąckiej. Działalność społeczna, charytatywna i wydawnicza to jej pasja. Pod patronatem Towarzystwa ukazuje się półrocznik historyczno-kulturalny ,,Almanach Łącki", z którego kandydatka do plebiscytu jest najbardziej dumna. Redakcja porusza w nim najważniejsze tematy związane nie tylko z Łąckiem, ale również z innymi regionami Sądecczyzny.

- To rzeczywiście było ogromne zaskoczenie. W piątek, późnym wieczorem zadzwonił do mnie wójt. Myślałam, że stało się coś poważnego. Okazało się, że wójt zgłosił mnie do plebiscytu. No i zaczęło się! - mówi Jadwiga Jastrzębska. - Moim największym sukcesem jest działalność społeczna, którą zawsze staram się łączyć z niesieniem pomocy najuboższym rodzinom i potrzebującym uczniom - dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nominowanej? Przeczytaj Jadwiga Jastrzębska. Kandydatka na Sądeczanina Roku 2019. Ma twój głos?

Jaki jest jej przepis na sukces? - Odrobina szaleństwa i szczypta fantazji! 

Jadwiga Jastrzębska – SMS o treści SR.5 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2019.Dziękujemy za przesłanie błędu