Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
10/02/2020 - 03:25

Zagłosuj na Paulinę Tomasiak! Mówią o niej, że na boisku nie ma sobie równych

Piłka nożna to jej pasja. Ma na koncie mnóstwo sportowych sukcesów, a drużyna zawdzięcza Paulinie kilkadziesiąt decydujących bramek, dzięki którym emocje na boisku za każdym razem sięgają zenitu. Łamie stereotypy i kocha wyzwania, a jednocześnie kryje w sobie wiele skromności. Taka jest Paulina Tomasiak i jej przepis na sukces!

Mówią o niej, że na boisku nie ma sobie równych! Paulina Tomasiak to reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet. W ubiegłym roku wystąpiła w Kwalifikacjach UEFA Euro U17. Rozegrała trzy spotkania w podstawowym składzie. Niedługo potem trafiła do reprezentacji Polski U19. 

- Nie spodziewałam się tego, że zostanę wybrana. Początkowo trudno było mi uwierzyć, że to właśnie ja dostałam nominację spośród tylu kandydatów! Nie docierała do mnie ta wiadomość. Cieszę się, że zostałam w ten sposób doceniona. To dla mnie ogromne wyróżnienie - mówi Paulina.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nominowanej? Przeczytaj Paulina Tomasiak. Kandydatka na Sądeczanina Roku 2019

Nasza kandydatka na Sądeczanina Roku 2019 swoją przyszłość wiąże ze sportem, a dokładnie z piłką nożną. Jak zaczęła się przygoda Pauliny? - Trenuję od drugiej klasy podstawówki, a obecnie gram w reprezentacji U19. Na co dzień trenuję w klubie UKS 3 Staszkówka Jelna. Pasją zarazili mnie moi bracia, z którymi grywałam na boisku przed domem. W kadrze Polski gram na linii pomocy - dodaje.

Paulina Tomasiak – SMS o treści SR.11 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2019.Dziękujemy za przesłanie błędu