Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
19/12/2019 - 09:20

To już ostatni moment. Nie zwlekaj! Przyjdź do sklepu i wrzuć produkt do wózka

Już tylko cztery dni pozostały do zakończenia tegorocznej akcji charytatywnej Serce-Sercu. Jeszcze tylko do poniedziałku spotkacie naszych wolontariuszy w różnych sklepach na terenie Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.

Niech każdy z nas zrobi dobry uczynek adwentowy i weźmie udział w naszej akcji. Wystarczy tak niewiele aby pomóc, a więc trzeba odwiedzić sklep, w którym stoją nasi wolontariusze, zrobić zakupy i wrzucić do wózka oznakowanego logiem akcji Serce-Sercu choć kilka produktów.

Zobacz też Uczniowie sądeckiej "Dwójki" również oddają swoje Serca-Sercom [WIDEO]

Jak ważna jest pomoc osobom biednym, ubogim i samotnym doskonale wiedzą Martyna i Ania, uczennice II Liceum Ogólnokształcącego, które razem ze swoimi kolegami i koleżankami ze szkoły włączyły się  w naszą akcję i przez cały dzień zbierały żywność w sklepie Społem przy ulicy Staszica w Nowym Sączu.

- W akcji Serce-Sercu bierzemy udział po raz pierwszy. W naszej szkole działa wolontariat i stamtąd dowiedzieliśmy się, że jest taka możliwość pomocy innym ludziom – mówią uczennice z sądeckiej „Dwójki”.

- Zawsze chętnie włączam się w różne akcje. Warto pomagać biednym. Mi się akurat lepiej powodzi, więc mogę pomóc biedniejszym – wyjaśnia mieszkanka Nowego Sącza, która wrzuciła do naszego wózka kilka produktów.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Film KSDziękujemy za przesłanie błędu