Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
11/12/2019 - 16:50

Kolejny dzień akcji Serce-Sercu dobiega końca. Odwiedziliśmy uczniów z IV LO

Kolejny dzień akcji charytatywnej Serce-Sercu dobiega końca. Wolontariusze od samego rana stali w sklepach i zachęcali do dzielenia się żywnością z ubogimi, chorymi i potrzebującymi. W naszą akcję włączył się również Andrzej Lis ze Starego Sącza, który jest rekordzistą Polski w ilości oddanej krwi.

Dzisiaj odwiedziliśmy uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu, którzy przez cały dzień stali w sklepie Carrefour, który znajduje się przy ulicy Armii Krajowej. Wolontariusze przywitali nas uśmiechem i przekazali ulotkę promującą zbiórkę żywności.

- W akcji charytatywnej Serce - Sercu nieprzerwanie bierzemy udział od pierwszej klasy gimnazjum, czyli już piąty raz. Ludzie podchodzą do nas i wrzucają różne produkty długoterminowe takie jak na przykład makaron, mąka, cukier - mówią z uśmiechem na twarzy uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu.

Zobacz też Akcja Serce-Sercu ruszyła na dobre. Zobacz, gdzie spotkasz naszych wolontariuszy

W naszą akcję zaangażował się również Andrzej Lis ze Starego Sącza, który jest rekordzistą Polski w ilości oddanej krwi. Do tej pory oddał ponad 90 litrów tego bezcennego leku.

- Jako honorowy krwiodawca mam zaszczyt zaprosić państwa do akcji Serce-Sercu. Jest to wspaniała akcja. Młodzi ludzie z powiatu nowosądeckiego stoją w sklepach i zbierają produkty. Jeżeli zobaczycie wózki oznakowane logiem akcji Serce-Sercu, wspomóżcie, bo naprawdę warto. Nie wiadomo czy nam kiedyś taka pomoc nie będzie potrzebna – apeluje Andrzej Lis.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, film KSDziękujemy za przesłanie błędu