Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
20/12/2019 - 15:50

Serce-Sercu: pierwsze świąteczne paczki trafiły już do potrzebujących [WIDEO]

Najbliższe dni to będzie bardzo intensywny i pracowity czas dla członków Klubu Szalonych Emerytów, którzy zwożą żywność ze sklepów, segregują, a następnie pakują. Już kilkaset paczek trafiło do osób potrzebujących. Dzięki tym wszystkim, którzy włączyli się w akcję Serce-Sercu, na ich twarzach pojawił się uśmiech.

W budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, w którym składujemy żywność zwożoną ze sklepów, od samego rana jest duży ruch. Ludzie przychodzą po paczki świąteczne, które zostały zrobione w ramach akcji Serce-Sercu.

- Zrobiliśmy do tej pory 1100 paczek, z czego prawie 300 trafiło już do osób potrzebujących – wyjaśnia Barbara Michalik z Klubu Szalonych Emerytów

Zobacz też Akcja Serce-Sercu jest już na ostatniej prostej. Odwiedziliśmy uczniów SP nr 13

- Paczki świąteczne trafią do osób ubogich, do starszych, bezrobotnych, ale także matek samotnie wychowujących dzieci. Taka paczka na pewno przyda im się w okresie świątecznym - mówi Krystyna Kwiatek, przedstawicielka Kasy Wzajemnej Pomocy z Krościenka nad Dunajcem.

Do końca akcji pozostało już tylko trzy dni, dlatego nie zwlekaj. Przyjdź do sklepu, w którym stoją nasi wolontariusze, zrób zakupy i wrzuć do ich wózka choć kilka produktów. Pamiętaj! Dobro zawsze wraca!

RG [email protected] Fot. RG, film KS







Dziękujemy za przesłanie błędu