Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
22/12/2019 - 10:05

Byłeś wolontariuszem akcji Serce-Sercu? Znajdź się na zdjęciach

Tegoroczna akcja charytatywna Serce-Sercu zakończyła się wielkim sukcesem. Uzbieraliśmy ponad 25 ton żywności. Ponad 1600 świątecznych paczek przekazaliśmy osobom samotnym, chorym i ubogim. To nasz wspólny sukces! Dziękujemy, że byliście z nami!

W tegorocznej akcji charytatywnej Serce-Sercu wzięło udział aż 1384 wolontariuszy z 57 szkół. To właśnie oni przez ponad trzy tygodnie dzień w dzień od samego rana do wieczora stali w sklepach i zachęcali ludzi do dzielenia się tym, co mają z potrzebującymi. Bez ich pomocy ta akcja nie mogłaby się udać.

Zobacz też Akcja Serce-Sercu na finiszu. Dzisiaj kwestował też Zygmunt Berdychowski

Dziennikarze portalu Sądeczanin każdego dnia odwiedzali sklepy, w których stali wolontariusze. W krótkich wywiadach pytaliśmy, dlaczego wzięli udział w akcji Serce-Sercu. Odpowiedź była zawsze taka sama.

- Lubimy pomagać. Chcemy, aby w te święta dzięki nam, na twarzach ludzi chorych, samotnych, ubogich i doświadczonych przez życie pojawił się uśmiech. Aby te święta były dla nich weselsze - odpowiadali.

Z roku na rok jest nas coraz więcej. Dziękujemy, że tak chętnie angażujecie się w akcję Serce-Sercu. Jesteście wspaniali!

RG r.gajewski@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu