Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
16/01/2020 - 11:55

Budują w Nowym Sączu domy jak marzenie. Ile to kosztuje? [WIDEO]

Własne mieszkanie to marzenie wielu młodych ludzi. Ci, którzy są na dorobku często mają przekonanie, że szczytem możliwości jest własne mieszkanie w bloku. Niekoniecznie. W Nowym Sączu powstają kameralne Domy Marzeń z ogródkami, niedaleko centrum, ale w idealnym, zacisznym miejscu.

Kameralne Domy Marzeń, każdy z ogródkiem, w którym będą królować nowoczesność i funkcjonalność buduje w Nowym Sączu, deweloper Jacek Pietryga.       

- To domy o podwyższonym standardzie o powierzchni od 130 do 135 metrów kwadratowych, z garażem.  Wyróżnia nas to, że mamy szklane balustrady, granitowe schody wejściowe, duże przeszklenie salonu i duży taras. Kiedy jest ciepło, można sobie wyjść na poranną kawę i zaczerpnąć świeżego powietrza.  

Jak dodaje Jacek Pietryga, domy  zostały wyposażone w dwufunkcyjny piec z zamkniętą komorą spalania, do tego jest ogrzewanie podłogowe i instalacja do centralnego odkurzania.  Jest też dwustrefowy alarm, co sprawia, że możemy poczuć się bezpiecznie. 

Każdy marzy o własnym domu, o ogrodzie, ciszy, ale z drugiej strony to kojarzy się z mieszkaniem poza miastem, z  uciążliwymi dojazdami i staniem w korku. Sądeckiemu deweloperowi  udało się znaleźć złoty środek, bo to osiedle w mieście ze świętym spokojem.

- Domy usytuowane są przy ulicy Długoszowskiego, przy uliczce wewnętrznej, co poprawia przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.  Nie ma tu dużego natężenia ruchu, no i najważniejsze, łatwo się stąd dostać się do centrum miasta –przekonuje Pietryga.

Jakie są jeszcze zalety Domów Marzeń? Energooszczędność – mówi Mariusz Grzyb, właściciel firmy budowlanej DOMAR, który stawiał osiedle.  

- Domy zostały zbudowane z najnowocześniejszych materiałów. To powoduje zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Dotyczy to głównie technologii budowy ścian wykonanych z pustaków ceramicznych i  docieplonych bardzo dobrym jakościowo materiałem, jak i poddasza, gdzie zastosowano bardzo dobrą wełnę mineralną.

Mariusz Grzyb podkreśla, że energooszczędne są też okna z trzyszybowym pakietem, co powoduje, mniejsze straty ciepła i poprawia akustykę.

-W środku nie słychać hałasu z zewnątrz.

To może być fantastyczne, wymarzone miejsce. Dlatego nazwa osiedla to Domy Marzeń.  Ile kosztuje spełnienie tego marzenia? Ceny zaczynają się od 3 tys. 599 złotych za metr kwadratowy. Więcej informacji można znaleźć na stronie dommarzen-ns.pl.      

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)