Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
11/07/2014 - 15:23

15. Wielkie Odkrywanie Małopolski. Zwycięzcy plebiscytu dostaną nawet 50 tys. zł

Wielkie Odkrywanie Małopolski, to plebiscyt, w którym promowane jest to, co nasz region ma najlepszego do zaoferowania turystom. Przez wszystkie lata trwania plebiscytu udało się stworzyć niezwykle przydatną turystom bazę wielu interesujących atrakcji, sprawdzonych miejsc noclegowych i lokali, w których serwowane jest naprawdę dobre jedzenie. Zgłoszenia kandydatów w plebiscycie trwają do piątku 18 lipca.
Do 18 lipca 2014 r. można zgłaszać kandydatów w poszczególnych kategoriach na drukowanych codziennie w "Gazecie Krakowskiej" kuponach lub za pomocą poczty elektronicznej ([email protected]). Kupon trzeba dostarczyć osobiście lub przesłać na adres al. Pokoju 3, 31-548 Kraków, z dopiskiem „WOM”.

Zgłaszać można m.in. miejscowości, gminy, wydarzenia kulturalne, artystyczne, sportowe, gospodarstwa agroturystyczne, bazy noclegowe i gastronomiczne oraz konkretne osoby. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybierze kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu plebiscytu.

Kategorie Plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Małopolski 2014”:
MIEJSCE NIEZWYKŁE - miejscowość / gmina
ATRAKCJA TURYSTYCZNA
WYDARZENIE
SMACZNIE I Z TRADYCJĄ - baza gastronomiczna
W GOŚCINIE - baza noclegowo – wypoczynkowa, ośrodki spa
CHATA Z KLIMATEM - agroturystyka
MAŁOPOLSKA OSOBOWOŚĆ TURYSTYKI

Pełna lista zgłoszonych kandydatów zostanie ogłoszona 25 lipca 2014r.

Drugi etap plebiscytu to głosowanie na najlepszych.
Poparcie dla poszczególnych kandydatów wyrazić będzie można poprzez SMS-y, kupony zamieszczone w wersji papierowej lub e-wydaniu "Gazety Krakowskiej". Organizatorzy będą czekać na głosy od 25 lipca 2014 r. do 6 września 2014 r. (do północy).

Plebiscyt potrwa do 3 października.

Zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają okolicznościowe tablice oraz dyplomy. To jednak nie wszystko. Zdobywca tytułu Wielkie Odkrywanie Małopolski 2014 w kategorii "Miejsce niezwykłe - miejscowość/ gmina" otrzyma nagrodę marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 tys. zł.

Laureat tytułu "Małopolska osobowość roku" otrzyma nagrodę Małopolskiej Organizacji Turystycznej w wysokości 5 tys. zł.

Organizatorami plebiscytu są "Gazeta Krakowska" oraz Samorząd Województwa Małopolskiego, Małopolska Organizacja Turystyczna, Radio Kraków i Telewizja Polska Oddział w Krakowie.

(jg) Źródło i fot. Wrota Małopolski
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)