Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
17/09/2019 - 12:20

Andrzej Gut Mostowy ponownie zasponsorował UKS 3 Staszkówka Jelna

Jak przyznał Wojciech Mróz, prezes klubu z Jelnej, współpraca z Andrzejem Gut Mostowym układa się bardzo dobrze, dzięki czemu drużyna może liczyć na jego wsparcie.

Andrzej Gut Mostowy wsparł klub z Jelnej
Kolejna pomoc dla działaczy oraz zawodniczek UKS 3 Staszkówka Jelna miała miejsce przy okazji oficjalnego otwarcia kompleksu sportowo-sanitarnego w miejscowości Sienna. Rozsławiający swój region na całą Polskę klub ponownie uzyskał pomoc od Andrzeja Gut Mostowego, prywatnego przedsiębiorcy i wiceprzewodniczącego Rady Programowej ds. Rozwoju, Promocji i Promocji Turystyki w Małopolsce.

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy liczyć na ofiarność naszego przyjaciela, pana Andrzeja Guta-Mostowego. Już któryś› raz o nas pamięta i nam pomaga. Jest dla nas ogromną… pomocą… oraz wsparciem. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie kontynuowana - zachwalał tę relację Wojciech Mróz, czyli prezes UKS 3 Staszkówka Jelna.


Klub z Jelnej obecnie znajduje się w czołówce ligowej stawki na drugim szczeblu kobiecych rozgrywek w Polsce. Młode zawodniczki z regionu z powodzeniem mierzą się z bardziej doświadczonymi rywalkami w profesjonalnych zmaganiach piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej i obecnie są… wiceliderem tabeli II ligi z niewielką stratą do pierwszego miejsca.

Festyn z okazji otwarcia zaplecza sanitarno-sportowego w miejscowości Sienna, uświetnił m.in. mecz pokazowy zawodniczek UKS Staszkówka Jelna kontra Rodzice, zabawa taneczna przy nutach z DJ Sromek oraz loteria fantowa. Organizatorem imprezy był klub UKS Staszkówka Jelna , a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.

Klub z Jelnej zyskał wsparcie ANDRZEJA GUTA MOSTOWEGO

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)