Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
21/02/2018 - 07:00

Biegonice Składy otwierają nową siedzibę z dużym sklepem samobsługowym

Ponad dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni, z dużym sklepem samobsługowym, magazynem i wygodnym parkingiem. Tak wygląda nowa siedziba firmy Biegonice Składy, która rozwinęła skrzydła do inwestycyjnego lotu, odkąd jej właścicielem została sądecka spółka Erbet.

Szykuje się prawdziwe zakupowe eldorado dla tych wszystkich, którzy budują, remontują i modernizują. Firma Biegonice Składy otwiera podwoje swojej nowej siedziby. Daleko się nie przeprowadza, bo z ulicy Węgierskiej 144 h na Węgierską 148. Zmiana w adresie jest niewielka, ale zmiana dla klientów istotna, bo ponad dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni otworzyło przed sądeckim dystrybutorem materiałów budowlanych zupełnie nowe możliwości.  

- To przestronna  powierzchnia handlowo-magazynowa z dużym samoobsługowym sklepem, co stanowi novum w naszej ofercie i sprawia, że możemy poszerzyć asortyment - mówi prezes spółki Stanisław Nieć. - Byliśmy do tej pory składem budowlanym zajmującym się sprzedażą hurtową i obsługą inwestycji, nastawionym na tak zwaną ciężka budowlankę. Mieliśmy też ofertę dla klienta indywidualnego, który mógł kupić na przykład dachówkę, cegły czy też materiały do docieplenia budynków, ale teraz znajdzie u nas praktycznie wszystko czego potrzebuje do budowy, remontu, modernizacji i wykończenia  domu, mieszkania, warsztatu czy ogrodu.

- Do tego dojdzie specjalistyczna obsługa, która pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru materiałów budowlanych, czy dostępnych na rynku technologii, posiadamy także własny transport - dodaje prezes spółki. 

W części samoobsługowej, nie ustępującej swoją ofertą sieciowym gigantom, pojawi się zupełnie nowy asortyment, taki jak dodatkowe mieszalniki do farb i tynków, elektronarzędzia, narzędzia ręczne wraz z akcesoriami. Będzie też można kupić osprzęt elektryczny, hydrauliczny, systemy wentylacji, rekuperacji i  kanalizacji.

- Nie zabraknie specjalnej strefy BHP z ubraniami i środkami ochronnymi, środkami czystości. Cały czas szukamy nowych produktów, które możemy wprowadzić do swojej oferty, jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych klientów i zdeterminowani aby im sprostać - podkreśla prezes spółki Biegonice Składy.

Nowy, firmowy sklep to nie tylko możliwość zrobienia kompleksowych zakupów. Będzie też lepszy dojazd i wygodny parking, ze specjalnie wydzieloną strefą załadunku i rozładunku dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Druga część zostanie przeznaczona dla tych, którzy na zakupy przyjadą swoimi samochodami. Klienci będą mogli zdecydować czy sami wybierają towary w strefie samoobsługowej, czy też wolą skorzystać z porady i obsługi sprzedawców Biegonice Składy. Wpłynie to na skrócenie czasu przeznaczonego na robienie zakupów, co jest bardzo ważne szczególnie dla wykonawców.

Biegonice Składy to silna, licząca 25 lat  marka  w branży dystrybutorów budowlanych. Ma ugruntowaną pozycję na rynku, zarówno wśród hurtowni jak i firm realizujących inwestycje. Od blisko dziesięciu lat spółka jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane, co daje jej możliwość zaopatrywania się u najlepszych i największych producentów i dostawców. Spółka od lat współpracuje z takimi potentatami jak Röben, Wienerberger, Atlas czy Lafarge

Przez te wszystkie lata sądecka firma kilkakrotnie przechodziła zmiany właścicielskie i organizacyjne, ale skrzydła do lotu rozwinęła ponad dwa lata temu. To wtedy należącą do belgijskich udziałowców spółkę kupiła sądecka firma Erbet, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie inwestycji.  

- Ta zmiana pozytywnie wpłynęła na wizerunek firmy Biegonice Składy i zapewniła jej większą rozpoznawalność na rynku - podkreśla Stanisław Nieć, prezes firmy. - Właściciele Firmy Erbet, wnieśli przede wszystkim zupełnie inną wizję rozwoju spółki, z konkretnym, nakreślonym na przyszłość planem działania. To zupełnie nowe, inne myślenie, poparte doświadczeniem i znajomością prowadzenia biznesu w branży budowlanej, przy jednoczesnym otwarciu na nowe, rynkowe trendy i docenianiu pracowników bez względu na to jakie zajmują stanowiska.

Jednym z elementów rozwoju spółki Biegonice Składy, podkreśla jej prezes, jest zainwestowanie w nową siedzibę. Erbet zrealizował inwestycję w ekspresowym tempie. W pół roku po uzyskaniu wszystkich zezwoleń, wszystko jest już gotowe.

Wielkie otwarcie już 23 lutego - mówi prezes Stanisław Nieć. - Zapraszamy wszystkich do naszegosklepu. Nie mam wątpliwości, że zrobi duże wrażenie na klientach, tych hurtowych i indywidualnych. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Jedną z nich będą występy Kapeli Ciupaga finalisty dziewiątej edycji telewizyjnego show ,,Mam Talent”.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu