Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
27/10/2014 - 09:00

Brainville nie takie znowu puste. Oferują staż

Park technologiczny MMC Brainville, mimo kłopotów z rozliczeniem inwestycji, nie stoi pusty, jak głosi plotka. Niedawno spotkali się w nim członkowie Klastra Eksportowego "Polska - Wschód". Pojawiają się też oferty pracy, a właściwie stażu.
Jak czytamy na stronie internetowej spółki, członkowie Klastra spotkali się w Parku Technologicznym MMC Brainville „celem spotkania było zapoznanie się z działalnością Klastra oraz przystąpienie do niego nowych członków. Omówiono również działania operacyjne, które Klaster ma do wykonania jeszcze w tym roku”.

Podobno otwarty wiosną tego roku i wybudowany za ponad 95 mln  zł unijnej dotacji obiekt przy ul. Myśliwskiej  w Nowym Sączu zrobił ogromne wrażenie na uczestnikach klastrowego spotkania.

O co chodzi z tym Klastrem? Jak czytamy „celem Klastra Eksportowego "Polska - Wschód" jest promowanie polskich wyrobów i usług. Członkiem Klastra może być każda polska firma, której celem jest rozwój firmy, promocja marek własnych, czy ekspansja na nowe rynki zbytu.”.

Prężnie działa też profil Brainville na facebooku. 16 października pojawiło się tam nawet ogłoszenie następującej treści:
„UWAGA! UWAGA! INTERESUJĄCA OFERTA PRACY! Rezydenci MMC Brainville poszukują osób na stanowisko: New Business Manager!”

Werbowała firma Yabess Group z sektora reklamy w przemyśle IT, działająca pod brandem Kreatywna Fabryka. Płatne praktyki i gwarancja późniejszego zatrudnienia czekała na kandydata, który zajmie się: pozyskiwaniem klientów, „budowaniem relacji z kontrahentami” oraz „kształtowaniem właściwego wizerunku firmy”. Wymagania: „nienaganna prezencja i kultura osobista” oraz znajomość... zasad języka polskiego. Serio.

Przypomnijmy, że 31 grudnia tego roku mija, wielokrotnie przekładany, termin zakończenia i rozliczenia projektu. Niedotrzymanie tego terminu grozi koniecznością zwrotu unijnej dotacji.

BOS
Fot: Facebook profil Brainville
 


Dziękujemy za przesłanie błędu