Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
29/06/2018 - 20:25

CSZ w Ptaszkowej i lodowisko w Białej Niżnej są chlubą gminy Grybów

Sportowy obiekt roku - Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej jest chlubą gminy Grybów. Nie ma drugiego takiego w Małopolsce. Podobnie jak krytego lodowiska w Białej Niżnej!

Wystarczyły dwa lata, aby w Ptaszkowej, niezwykle urokliwej miejscowości w gminie Grybów powstał imponujący obiekt sportowy z otaczającymi go trasami narciarskimi. Nie ustępuje w niczym prestiżowym ośrodkom sportowym, w których trenują kadrowicze, uprawiający narciarstwo biegowe.

- Goszczący w Ptaszkowej Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego i prof. Szymon Krasicki z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, były trener kadry polskich biegaczek narciarskich, po obejrzeniu ośrodka i przygotowanych tras narciarskich byli pod ogromnym wrażeniem tej inwestycji – mówi Piotr Krok. wójt gminy Grybów  – Miło było usłyszeć od nich, że nie ma w Polsce lepszych tras do uprawiania narciarstwa biegowego jak w Ptaszkowej. Zarówno prezes Tajner, jak i prof. Krasicki są niekwestionowanymi autorytetami jeśli chodzi o narciarstwo biegowe, więc trudno im nie wierzyć. Taka pozytywna opinia napawa nas dumą.

Ale CSZ w Ptraszkowej to nie tylko sporty zimowe, Również wiosną latem i jesienią wspaniałe warunki znajdą tu zwolennicy aktywnego wypoczynku, ceniący sobie profesjonalnie przygotowane trasy biegowe i nartorolkowe oraz wysokiej lasy pokoje, o siłowniach, saunach, wypożyczalniach sprzętu i dogodnie położonych parkingach nie wspominając.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)