Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
03/04/2017 - 09:55

Dają 100 tysięcy na biznes. Kto jest taki hojny?

Ci, którzy mają innowacyjne pomysły i szukają możliwości ich realizacji mogą wygrać 100 tysięcy złotych. Taką szanse daje konkurs Startup Award, organizowany w ramach Forum Inwestycyjnego, kolejnego prestiżowego wydarzenia Instytut Studiów Wschodnich Zygmunta Berdychowskiego. Wydarzenie jest „krewniakiem” krynickiego Forum Ekonomicznego.

Ideą konkursu jest promowanie najlepszych biznesowych pomysłów. Podstawowym kryterium jest ich innowacyjność. Pula nagród wynosi 100 tys. złotych!

Do rywalizacji mogą stanąć przedsiębiorcy, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, także ekspertci od nowych technologii.

Gra jest warta świeczki, bo to nie tylko możliwość zdobycia funduszy na realizację innowacyjnego przedsięwzięcia. Startup będzie można zaprezentować podczas 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie, gdzie będą przedstawiciele dużego biznesu z Polski i zagranicy.

- To daje możliwość znalezienia inwestora dla realizacji projektu i nawiązania  kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.Oprócz tego można skorzystać z wartościowego mentoringu oraz otrzymać feedback od ekspertów i inwestorów - tłumaczą organizatorzy konkursu.

Najlepsze pomysły na innowacyjny biznes będą też zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego w Krynicy, w którym uczestniczy ponad 3 tys. gości z ponad 60 krajów z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych. To także szansa na udział w międzynarodowym networkingu.

Udział w konkursie Startup Award można zgłaszac do 7 kwietnia 2017 roku.

W ubiegłorocznej rywalizacji na innowacyjne pomysły wystartowało w sumie blisko 80 projektów, nie tylko z Polski, ale również między innymi  z Bułgarii i Ukrainy.

Nagrodę zgarnęła firma LGM za projekt zwiększający efektywność generatorów energii, opatentowany w 11 krajach.

Nagrodę honorową kapituła konkursu przyznała  spółce Sidly  produkującej urządzenia telemedyczne, w tym opaski na rękę dla osób z demencją, monitorujące m.in. temperaturę ciała, kontrolujące użycie leków.

FORMULARZ REJESTRACYJNY do konkursu ON-LINE

Więcej informacji o Konkursie Startup Award 2017 oraz o 10. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie znajduje się na stronie www.inwestforum.pl.

(ami), fot.inwestforum.plDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)