Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
13/12/2022 - 11:10

Dunajcowa Park – twoje osiedle przyszłości w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Dunajcowa Park to osiedle idealnie skrojone na potrzeby mieszkańców miasta. Przestronne i zadaszone tarasy, instalacje pod ekologiczne rozwiązania – to elementy, które wyróżniają tę inwestycję na sądeckim rynku.

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane są przy ulicy Dunajcowej w Nowym Sączu. To miejsce, które pozwala mieszkańcom cieszyć się spokojem przedmieścia, a równocześnie w pełni korzystać z przywilejów, jakie daje Karta Nowosądeczanina.

Do centrum miasta dojedziemy stąd samochodem osobowym w zaledwie 3 minuty. Mieszkańcy osiedla Dunajcowa Park mogą parkować w Nowym Sączu za darmo przez pierwsze dwie godziny. Posiadacze Karty Nowosądeczanina mogą też korzystać m.in. z darmowej komunikacji miejskiej.

Z nowoczesnego osiedla przy ulicy Dunajcowej równie szybko dostaniemy się na drogę krajową numer 75. Ta trasa, łącząca Sądecczyznę z autostradą A4 do Krakowa, omija centrum Nowego Sącza.

Mieszkańcy każdego z 12 lokali mieszkalnych osiedla Dunajcowa Park mają do dyspozycji dwa miejsca parkingowe. Teren jest ogrodzony, a chodniki i podjazdy wyłożone są kostką brukową.

Zobacz układ pomieszczeń i wizualizacje. KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej. 

Osiedle przyłączone jest do miejskiej sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i gazowej. Każdy dom wyposażony jest w oszczędny, gazowy piec kondensacyjny niemieckiej marki De Dietrich.

Domy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Lokale posiadają także instalację teletechniczną, alarmową oraz drzwi antywłamaniowe. Wewnątrz znajdziemy wysokiej jakości sprzęt elektryczny (gniazdka, wyłączniki) hiszpańskiego producenta.

Całe osiedle objęte jest instalacją światłowodową. Mieszkańcy dostają również rolety elektryczne w standardzie wykończenia. Domy na osiedlu Dunajcowa Park mają przestronne okna, które sprawiają, że pomieszczenia są jasne i przytulne.

Dunajcowa Park to miejsce dla osób, które chcą tworzyć lepszą przyszłość dla siebie i swoich dzieci. Znajdziemy tu więc elementy, których nie oferują inni deweloperzy na rynku sądeckim. W każdym domu wykonana została instalacja pod panele fotowoltaiczne. Mieszkańcy nie będą musieli się martwić, kiedy zechcą założyć instalację fotowoltaiczną.

Ponadto wykonana została także instalacja dla zewnętrznej ładowarki samochodowej. Jest to udogodnienie, które z pewnością docenią właściciele samochodów elektrycznych.

Nowoczesne domy mają płaskie dachy, kryte specjalną membraną. To element, który nie tylko nadaje konstrukcji elegancji, ale również daje mieszkańcom więcej powierzchni użytkowej na pierwszym piętrze.

Tym, co jeszcze wyróżnia Dunajcową Park spośród innych inwestycji są duże, zadaszone tarasy. Balkony o sporej powierzchni zostały wyłożone płytką mrozoodporną. Zadaszenie pozwala na utrzymanie tarasu w czystości bez względu na warunki atmosferyczne.

Warto zaznaczyć, że tarasy nie są wliczane do powierzchni użytkowej domów. Każdy klient dostaje je niejako w prezencie od inwestora. Ponadto, każdy mieszkaniec ma do dyspozycji swój ogródek.

Dunajcowa Park jest miejscem, w którym odnajdą się młodzi ludzie, ceniący sobie spokój i bezpieczeństwo, a równocześnie chcący być blisko miasta i jego udogodnień. Każdy z domów w zabudowie bliźniaczej ma dwa poziomy, gdzie znajdziemy cztery pokoje, dwie łazienki z ogrzewaniem podłogowym, przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię.

Jeśli chcesz zobaczyć osiedle przyszłości – Dunajcowa Park – na własne oczy, umów się na spotkanie. Nie musisz się obawiać, że zainwestujesz w kota w worku – lokale są już wykończone. Dwa ostatnie domy czekają na swoich właścicieli!

Znajdziesz nas tutaj:

Lach Development
https://www.dunajcowapark.pl/
tel. 609 582 067
[email protected]

Osiedle przyszłości w Nowym Sączu - Dunajcowa Park
Kilka minut do ścisłego centrum miasta, a równocześnie komfort życia na przedmieściach - to wszystko oferuje Dunajcowa Park. Zobacz, jak wygląda nowoczesne osiedle. (Fot. Lach Development)

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu