Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
13/08/2014 - 15:18

Dziś otwierają nowe Tesco w regionie. 30 miejsc pracy

Dziś (czwartek 14 sierpnia) o godzinie 7.00, przy ulicy Węgierskiej w Piwnicznej- Zdroju, otwarto nowy sklep sieci Tesco. Zapytaliśmy inwestora o to, ile miejsc pracy zapewnił mieszkańcom.
- W nowym sklepie Tesco pracę znalazło ponad 30 osób, głównie mieszkańców Piwnicznej-Zdroju i okolic. Część z nich to osoby, które wcześniej przez długi czas pozostawały bez pracy. Dzięki sprawdzonemu systemowi szkoleń na bieżąco podnoszą oni swoje kwalifikacje i umiejętności, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta w sklepie – poinformował nas Jakub Jaremko z biura prasowego Tesco Polska.

W nowym sklepie, wśród 5800 produktów klienci będą mogli znaleźć oprócz artykułów spożywczych i przemysłowych, także drobny sprzęt AGD/RTV. Zaletami nowego supermarketu, zdaniem spółki, mają być długie godziny otwarcia (od poniedziałku do soboty od 6 do 22, w niedziele od 8 do 20) oraz możliwość opłacania tanio rachunków przy kasach.

Nowy sklep Tesco w Piwnicznej-Zdroju dołączył do grona ponad 450 sklepów sieci Tesco w Polsce. Obiekt o powierzchni 800 m kw. został wybudowany na miejscu nieistniejącego już tartaku.

Na tej samej ulicy klienci mogą już od jakiegoś czasu robić zakupy w Biedronce, zapowiada się więc wielka bitwa o każdego klienta.
- Co tydzień w sklepie organizowanych będzie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu nowych promocji, aby mieszkańcy miasta mogli kupować taniej swoje ulubione produkty – obiecuje rzecznik Tesco. Biedronka zapewne odpowie swoimi promocjami.

BOS
Fot: BOS
 


Dziękujemy za przesłanie błędu