Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
25/03/2020 - 11:55

Fabryka Materacy Nowak to gwarancja komfortu naszego snu i wypoczynku

Sprężyna czy gąbka? Bonnel, czy lateks? Sam stelaż, czy w zestawie z materacem? A może jednak rozkładana do spania sofa? Z pewnością wielu z Was, wybierając swój materac, zadawało sobie podobne pytania. Jak wiadomo, na komfort naszego snu i wypoczynku wpływa wiele różnych czynników o których nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Fabryka Materacy Nowak to gwarancja komfortu naszego snu i wypoczynku
Wszystkie czynniki wpływające na komfort naszego snu i wypoczynku doskonale znają specjaliści z nowosądeckiej Fabryki Materacy NOWAK. Szukając materaca w wielkim markecie trudno jest oczekiwać fachowej porady przy wyborze tego właściwego. Materace często są tam dodatkiem do łóżek a sprzedawcy nie zawsze są przeszkoleni w tematyce zdrowego snu. Dlatego warto zasięgnąć w tym temacie rady doświadczonego specjalisty i wybrać się do Fabryki Materacy NOWAK.

W tej nowosądeckiej manufakturze, każdy może liczyć na indywidualną pomoc, dobrany rozmiar, kształt i materiały, z których powstanie ten idealny materac. Fabryka Materacy NOWAK, to mała firma z wielkimi możliwościami. W Nowym Sączu, przy ul. Karola Szymanowskiego, można dostrzec niewielki budynek, w którym ulokowano siedzibę prawdziwej Fabryki Materacy. Fabryki - bo produkowane materace powstają od podstaw, choć firmę łatwiej porównać do manufaktury. Nad każdym produktem, pracuje bowiem człowiek, a nie maszyna. Co sprawia, że materace tej nowosądeckiej firmy są najwyższej jakości?

Nie prowadzimy produkcji masowej i co równie ważne, nie magazynujemy materacy. Każdy z nich, tworzony jest dla konkretnego klienta, na indywidualne zamówienie. Staramy się dobierać odpowiednie materiały do upodobań i potrzeb danej osoby, i co istotne, wszystkie produkty z jakich korzystamy, pochodzą z Polski – wyjaśnia Bartosz Nowak, właściciel Fabryki Materacy NOWAK. Nowosądecka firma nie ma żadnych ograniczeń w kwestii doboru materiałów, z których powstają materace. Klienci znajdą tutaj zarówno klasyczne wypełnienia, jak i te ekstrawaganckie - Zakres surowców używanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki.

Od pianek lateksowych, termoelastycznych, wysokoelastycznych, siedmiostrefowych po końskie włosie, wełnę owczą czy trawę morską - Wszystko zależy od klienta, który może liczyć na naszą poradę i pomoc w doborze wypełnienia. Dla przykładu - trawa morska znakomicie wpływa na nasz kręgosłup, z kolei dla osób lubiących chłodniejszą powierzchnię do spania proponujemy specjalne, żelowe pianki chłodzące, dzięki którym materac nagrzewa się trzykrotnie wolniej niż w wersji standardowej – dodaje Bartosz Nowak. Ze względu na to, że nasze materace produkowane są ręcznie i na indywidualne zamówienie, nie ogranicza nas również wymiar czy grubość – jesteśmy w stanie dostosować się do największych wymagań naszych klientów.

Topowym produktem firmy jest materac pięciozwojowy z lateksem i żelem chłodzącym - Zdecydowanie mogę polecić ten produkt. Lateks jest surowcem w pełni naturalnym, nie wchłania kurzu i roztoczy oraz dopasowuje się do kształtu naszego ciała, co znacznie poprawia komfort snu – wyjaśnia właściciel Fabryki Materacy. Kolejnym produktem, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu klientowi - a co więcej, jest to produkt najczęściej polecany przez naszych klientów - to produkowane przez nas 100% naturalne poduszki w pokrowcu Aloe Vera. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o lepszym komforcie snu.

Jej wkład stanowi bryła lateksu, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy i prawidłowo ją podpiera. Specjalne kanaliki usprawniają przepływ powietrza w poduszce i nadają jej przyjemną miękkość. Lateks wyróżnia się przyjemną sprężystością niespotykaną w poduszkach o innych wkładach. Ta nowosądecka firma istnieje na rynku już od siedmiu lat, jednak doświadczenie jej właściciela w branży meblarskiej jest trzy razy dłuższe. W swoim katalogu, Fabryka ma około 50 modeli różnego rodzaju materacy - dzięki szerokiej ofercie może zagwarantować, że każdy klient będzie w stanie dobrze dobrać materac do swoich oczekiwań.

Najważniejszym celem Fabryki Materacy NOWAK, jest utrzymanie satysfakcji klientów na najwyższym poziomie i w związku z tym, grono specjalistów wciąż pracuje nad nowymi technologiami, które wdrażane są w najnowszych produktach. Fabryka Materacy NOWAK, w swojej ofercie ma nie tylko standardowe materace. Oferuje również materace dedykowane do łóżeczek dziecięcych – to bardzo istotne, aby maluchy już od pierwszych dni życia miały zapewnione odpowiednie podłoże do snu – dzieci w łóżku spędzają nawet trzykrotnie więcej czasu niż osoba dorosła.

Materac dla dziecka, nie może być ani za miękkie ani za twardy, musi być stworzony z naturalnych materiałów aby nie powodować nadmiernej potliwości. Fabryka tworzy również materace dla szpitali, hoteli, przyczep kempingowych a nawet te, dedykowane dla tirów. Dzięki stronie internetowej www.FabrykaMateracy.info, materace z Nowego Sącza trafiają do klientów z całej Polski – co ważne, wysyłane produkty nie są zwijane przed nadaniem, dzięki czemu żaden materac nie traci swoich właściwości jeszcze zanim trafi do rąk klienta.

Dobra opinia o firmie dotarła też nawet za granicę, skąd również coraz częściej spływają zamówienia. W Nowym Sączu natomiast, zamówione produkty można odebrać osobiście lub zamówić dowóz pod wskazany adres. Te materace mogą trafić również do Ciebie! Skorzystaj z fachowej porady i wybierz swój idealny materac. Dowiedz się więcej na: fabrykamateracy.info lub Facebook.com/fabrykamateracy.info lub odwiedź lokal: ul. Szymanowskiego 23, Nowy Sącz. (

Tak się robi superwygodne materace!
Fabryka Materacy Nowak w Nowym Sączu: relaks, wygoda i zdrowy wypoczynek.


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021