Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
28/01/2015 - 12:00

Firma BrothersB WR Bochniarz rozwija inwestycyjne skrzydła

Firma BrothersB WR Bochniarz, jeden z krajowych liderów produkcji konfekcji skórzanej, działający na Sądecczyźnie, po wielu miesiącach przygotowań i aktywnych prac inwestycyjnych zakończył z sukcesem realizację projektu współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej.
Firma zakupiła i zainstalowała specjalistyczne maszyny szwalnicze, które pozwalają na realizację nowych wyzwań i produkcję zupełnie nowych modeli konfekcji skórzanej. Zakupione w ramach projektu maszyny to także wzrost wydajności pracy i nowy poziom jakości produkowanych wyrobów.

Przy pomocy nowych maszyn produkowane są najnowsze modele toreb i torebek z kolekcji FOLK, które już wkrótce będzie można zobaczyć na polskich ulicach. Projekt pozwolił także na rozwinięcie nowych działań promocyjnych i wprowadzenie kilku informatycznych nowinek do sklepu internetowego verso-verso.pl, który jest prowadzony dla marki producenta – toreb VERSO.

Nowe maszyny to także miejsca pracy dla ich operatorów, pozwalające na rozwijanie umiejętności zawodowych i poszerzanie wiedzy z zakresu obsługi urządzeń sterowanych cyfrowo.

Efekt projektu to podniesienie konkurencyjności firmy BrothersB ale także pozytywny wpływ na regionalny rynek pracy i nowe możliwości kooperacji z innymi producentami i dostawcami z regionu Sądecczyzny. Kwota wsparcia wyniosła 150 tys. zł.

(opr.jg) źródło i fot.: www.brothers.pl
 


Dziękujemy za przesłanie błędu