Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
11/10/2019 - 21:20

Forum Ekonomiczne w Krynicy uznane wydarzeniem Roku 2019

Na gali prestiżowego Magazynu VIP Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju zostało uznane wydarzeniem Roku 2019. Wyróżnienia wręczane są najlepszym w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi i ochronę. Nagrodę odebrał Jerzy Bochyński, prezes Zarządu Fundacji Instytut Studiów Wschodnich.

Gala Magazynu VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego nagrody wręczane są najlepszym w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi i ochronę.

Podczas tegorocznej gali Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju zostało uznane wydarzeniem Roku 2019. Prestiżową nagrodę odebrał Jerzy Bochyński, prezes Zarządu Fundacji Instytut Studiów Wschodnich.

Forum Ekonomiczne to największe w tej części Europy wydarzenie gospodarcze. Z roku na rok bierze w nim udział coraz więcej zagranicznych gości, co daje możliwość wymiany poglądów na rozmaite tematy.  

W tegorocznym, XXIX Forum Ekonomicznym uczestniczyło 5,5 tysiąca osób z ponad 60 krajów: polityków, biznesmanów oraz dziennikarzy. 

Podczas sesji plenarnych i paneli dyskutowano o bezpieczeństwie, w kontekście nowych zagrożeń związanych z wykorzystaniem w konfliktach najnowszych technologii, a także konkurencji gospodarczej, szans polskiego biznesu w międzynarodowym wyścigu oraz budowania przyszłości w oparciu o wspólne wartości.

Pytanie o przyszłość wpisano w motto XXIX Forum Ekonomicznego: Europa jutra. Silna czyli jaka?

Tradycyjnie elementem Forum Ekonomicznego jest Forum Regionów, w ramach którego omawiane są tematy dotyczące sposobów poprawy działania samorządów, między innymi w aspekcie finansowym.

W spotkaniach uczestniczą przedstawiciele władz lokalnych, którzy dyskutują o wyzwaniach, z jakimi muszą się zmierzyć w swoich „małych ojczyznach”.

(MK) fot. własne, Fundacja Instytut Studiów Wschodnich Dziękujemy za przesłanie błędu