Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 sierpnia. Imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
15/10/2019 - 12:20

I po wyborach. Do roboty parlamentarzyści. Czego od was chcemy w Nowym Sączu

Nikt ci tyle nie da, ile ja ci mogę obiecać… to powiedzenie jak ulał pasuje do polityków, którzy w czasie kampanii wyborczej deklarują, że rozwiążą wszystkie nierozwiązane dotąd problemy i załatwią wszystkie niezałatwione sprawy. Wyścigi po mandaty już się zakończyły i najlepiej od razu przygotować dla naszych lokalnych parlamentarzystów listę zadań do wykonania, głównie tych, które mimo obietnic, nadal są niewykonane.

Lokalni parlamentarzyści, niezależnie od politycznych barw, zawsze powtarzają, że murem stoją za Sądecczyzną i robią wszystko, żeby pomagać w rozwiązywaniu problemów, których dotąd nie udało się rozwiązać. To głównie deklaracje dotyczące inwestycji, tych miejskich i regionalnych. Poselska kadencja minęła, a w wyścigu po mandaty znowu usłyszeliśmy obietnice, że zostaną załatwione sprawy dotąd niezałatwione.

Kampania wyborcza już się skończyła i najlepiej od razu zagonić do roboty nową ekipę sądeckich parlamentarzystów. Szczególnie od  posłów spod  znaku Prawa i Sprawiedliwości, przynależących do formacji rządzącej naszym krajem, należy oczekiwać skuteczności. Ułóżmy, kolejność najpilniejszych inwestycji, których realizacji – mimo obietnic - ciągle nie możemy się doczekać.

jagienka@michalik.sadeczanin.info fot. jmDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021