Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
19/10/2020 - 07:00

Internet Telbeskid – pracuj i ucz się on-line w domu!

Obecnie przyszło nam się zmierzyć z globalną pandemią COVID-19. Z tego też powodu nasze życie codzienne toczy się w większości we własnym domu. Do zachowania normalnego funkcjonowania potrzebny jest kontakt ze światem zewnętrznym. W dzisiejszym, innym świecie potrzebny jest dostęp do szybkiego i w pełni wydajnego łącza internetowego.

Fot. Telbeskid

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Internetu VIP 100 Mega TELBESKID.

TELBESKID jest wiodącym operatorem najszybszego Internetu, który świadczy swoje usługi w powiecie nowosądeckim, limanowskim i gorlickim. Nadajniki TELBESKID są zasilane szybkim łączem światłowodowym, co sprawia, że usługa końcowa dostarczana do abonenta jest na najwyższym poziomie.

Internet oferowany przez Firmę TELBESKID jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców miast naszego regionu, domów jednorodzinnych, osiedli pod miastem oraz firm, które posiadają swoje siedziby z dala od centrum.

Bardzo ważnym aspektem jest brak limitu transferu. Jest to najlepsze i jedynie rozwiązanie dla firm, gdzie nie ma dostępu o tradycyjnego światłowodu, a Internet komórkowy LTE jest niewystarczający.

Internet VIP 100 Mega TELBESKID pozwoli uczniom uczestniczyć w lekcjach on-line bez zbędnych przerw, a pracownicy mogą wykonywać swoją prace zdalnie i być w stałym kontakcie z klientami i pozostałymi współpracownikami.

Wszystkich zainteresowanych szybkim i stabilnym łączem internetowym zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta  pod numerem 18 547 07 07 w godzinach 7:30-17:00 od poniedziałku do piątku.

Wszystkie formalności można dopełnić bez wychodzenia z domu. Technicy jadąc na instalację zabierają ze sobą potrzebne dokumenty do podpisu.

Zachęcam do kontaktu i życzę zdrowia, w tym trudnym czasie. Leszek Gruca Dyrektor Zarządzający TELBESKID

Telbeskid

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu