Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
25/04/2024 - 21:00

Iwona Wachna nowym dyrektorem sanatorium MSWiA im. bł. Karoliny Kózkówny w Krynicy

Iwona Wachna została nowym dyrektorem Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny.

Iwona Wachna została nowym dyrektorem Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny. Wcześniej pracowała w Urzędzie Miasta w Muszynie, jako kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i Urzędu Stanu Cywilnego.  Ukończyła skończyła studia prawnicze, a także podyplomowe studia z zakresu zamówień publicznych oraz studia MBA

- Nadszedł też ten moment, kiedy chcę serdecznie podziękować wszystkim moim wspaniałym współpracownikom za 14 lat niesamowitej i pełnej wyzwań pracy w Urzędzie w Muszynie. - napisała w mediach społecznościowych Iwona Wachna. 

- Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie w codziennej pracy były nieocenione. Czas na nowe wyzwania, ale pamiętam i cenię wszystkie chwile spędzone tu z Wami. 

Do pełnienia obowiązków dyrektora Iwonę Wachnę wyznaczył minister MSWiA, a powołanie przekazał jej wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.

Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny istnieje od 1949 roku. Specjalizuje się w leczeniu chorób układu trawienia, reumatologicznych, nerek i dróg moczowych, górnych dróg oddechowych, cukrzycy.  Wśród zabiegów oferuje m.in.: kinezyterapię, terapię polem magnetycznym, elektroterapię, światłolecznictwo, balneoterapię czy krioterapię. (MK) Żródło i fot. Małopolski Urząd Wojewódzki.Dziękujemy za przesłanie błędu