Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
20/08/2018 - 15:15

Już w sobotę Targi Budowlane w firmie Biegonice Składy przy ul. Węgierskiej

W sobotę 25 sierpnia Firma Biegonice Składy zaprasza na Targi Budowlane. Udział zapowiedziało ponad 30 producentów i dostawców. Targi Budowlane odbędą się na terenie firmy Biegonice Składy przy ulicy Węgierskiej 148 w Nowym Sączu od godz. 9 do 18.

W programie Targów m.in.: pokazy, szkolenia produktowe, porady fachowców i producentów, nowinki technologiczne … Będzie więc można czegoś nowego się nauczyć, skorzystać z wiedzy sprzedawców i przedstawicieli producentów, dokonać zakupu na warunkach promocyjnych. Ponadto świetna atmosfera, muzyka, grill i konkursy z cennymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

W tym dniu do każdego zakupu niespodzianka!

Targi Budowlane odbędą się na terenie firmy Biegonice Składy przy ulicy Węgierskiej 148 w Nowym Sączu od godz. 9 do 18. Wstęp wolny, a co równie ważne - miejsca parkingowe zapewnione. Organizator serdecznie zaprasza!

Spółka Biegonice Składy niedawno obchodziła 25 lecie działalności. W 2008 roku przystąpiła do jednej z największych sieci zajmujących się handlem materiałami budowlanymi - Polskich Składów Budowlanych (PSB), jako ich akcjonariusz. Cały czas poszerza swoją ofertę i swój asortyment.

Dziś można tutaj kupić nie tylko materiały potrzebne do budowy czy remontu domu, ale również m.in. elektronarzędzia, osprzęt elektryczny, wyposażenie łazienek chemię gospodarczą, akcesoria ogrodnicze, ubrania robocze, materiały BHP, farby, lakiery, akcesoria malarskie i wiele innych.

„Z nami zbudujesz i wyremontujesz dom swoich marzeń”: biegonice.pl

Targi budowlane w Biegonice Składy przy ul. Węgierskiej 148
Już w sobotę 25 sierpnia, na terenie firmy Biegonice Składy, odbędą się targi budowlane. Warto przyjechać by zobaczyć ofertę kilkudziesięciu wystawców, wziąć udział w prezentacjach i szkoleniach. Wstęp bezpłatny, miejsca parkingowe zapewnione!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu