Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
15/01/2019 - 14:00

Muszyna-Zapopradzie: pawilon muzyczny niemal gotowy. Prace wznowią wiosną

Na zboczu Suchej Góry w Muszynie, spod zasp śniegu wyłaniają się czarcie jary, jamy zbójników i czarownic, studnic, diabła Boruty oraz harników. Jest też niemal gotowy Pawilon Muzyczny z kawiarnią. Wiosną kontynuowane będą tutaj prace, jak również w dolnej części parku zdrojowego Zapopradzie.

W parku zdrojowym Zapopradzie kontynuowana jest rozbudowa Ogrodów Sensorycznych, które praktycznie o każdej porze roku przyciągają rzesze turystów i kuracjuszy.

Stąd roztacza się wspaniała panorama na Muszynę. Ale nie tylko, można tutaj wiosną, latem i jesienią skorzystać z szeregu urządzeń, służących do ćwiczeń.

Pawilon muzyczny  jest już zadaszony, czeka jedynie na wyposażenie wewnętrza.

Ostatniej jesieni ogrody zmysłów już stały się miejscem, w którym  teraźniejszość spotka się z przeszłością i legendami o studniach, czarownicach, diable Borucie, harnikach. Teraz miejsce to pokrywają śniegowe zaspy, ale wygląda ono interesująco.
Pawilon muzyczny z kawiarnią, który stanie się miejscem koncertów.

W parku zdrojowym, w pobliżu wieży widokowej, powstaje pawilon muzyczny z kawiarnią, który stanie się miejscem koncertów. Obiekt jest już zadaszony, czeka jedynie na wyposażenie wewnętrza.

Z Suchej Góry roztacza się wspaniały widok na dolną część Zapopradzia, gdzie wiosną również wznowione zostaną prace. Tutaj rozbudowywane są ogrody antyczny, nowoczesny, skalny francuski, budowana jest promenada spacerowa, a także woliery z ptactwem wodnym oraz staw i molo.

Planowane zakończenie prac przewidziane jest 31 października 2019 roku.

Muszyna-Zapopradzie: pawilon muzyczny niemal gotowy. Prace wznowią wiosną

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020