Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
03/10/2020 - 12:45

Nowy Sącz, Broniewskiego: widać już włożone miliony? Zobacz efekty remontu

Kto nie miał jeszcze okazji widzieć wyremontowanego już odcinka ulicy Broniewskiego w Nowym Sączu osobiście, już na podstawie naszych zdjęć z placu budowy będzie mógł ocenić czy pieniądze wydane na inwestycję rzeczywiście są adekwatne do efektu.

Doskonały stan jezdni to jedno, ale dla okolicznych szczególnie ważny jest sposób urządzenia miejsc parkingowych. Już nigdy właściciel auta typu kombi nie będzie musiał się tu przejmować, że część samochodu wystaje poza parking. Miejsc jest bardzo dużo i to po dwóch stronach ulicy. W sumie aż 80.

Zobacz też: Kolejne skrzyżowanie w Nowym Sączu rozkopane. Zobacz wytyczone objazdy

Do tego dochodzą funkcjonalne chodniki i zniwelowane progi przy przejściach dla pieszych, które z łatwością pokonają rodzicie z wózkami i rowerzyści. Jest już też przygotowana instalacja pod montaż lamp oświetleniowych.

Teraz front koncentruje się przy skrzyżowaniu Broniewskiego z Barską i Paderewskiego. Tu docelowo zamiast sygnalizacji świetlnej będzie rondo. Całość prac ma być gotowa do końca tego roku i kosztować ok. 4,5 mln złotych. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES)

Nowy Sącz, Broniewskiego: widać już włożone miliony? Zobacz efekty remontu
Kto nie miał jeszcze okazji widzieć wyremontowanego już odcinka ulicy Broniewskiego w Nowym Sączu osobiście, już na podstawie naszych zdjęć z placu budowy będzie mógł ocenić czy pieniądze wydane na inwestycję rzeczywiście są adekwatne do efektu. Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu