Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
27/04/2020 - 16:35

Nowy Sącz: nowe rondo u zbiegu ul. Kunegundy i Grodzkiej już jest [ZDJĘCIA]

Mimo trwającej pandemii, rozpoczęte inwestycje drogowe w Nowym Sączu są budowane zgodnie z harmonogramem. Nie ma przestoju również przy przebudowie skrzyżowania ul. Kunegundy z Grodzką. W tym miejscu powstało już rondo.

Przypomnijmy, że prace w tym miejscu trwają od kilku tygodni. Nowe rondo u zbiegu ulic Kunegundy i Grodzkiej jest już widoczne. Praca posuwa się do przodu. Ten zakątek miasta nabiera zupełnie nowego wyglądu.

Czytaj także: Nowy Sącz: koronawirus zaszkodzi inwestycjom drogowym w mieście?

- Wszystkie inwestycje drogowe, w tym także ta związana z przebudową skrzyżowania ul. Kunegundy z Grodzką realizowane są w mieście zgodnie z przyjętym planem – mówi Artur Bochenek, wiceprezydent Nowego Sącza. – Przebudowa skrzyżowania przy tzw. „Kocich Plantach” ma być zrealizowana do 30 czerwca.

Wspomniana inwestycja jest dofinansowana w sześćdziesięciu procentach z Funduszu Dróg Samorządowych. Koszt to około 3,8 mln złotych.

[email protected], fot. IM.

Nowy Sącz: nowe rondo u zbiegu ul. Kunegundy i Grodzkiej już jest. Przebudowa do 30 czerwca
Mimo trwającej pandemii koronawirusa rozpoczęte inwestycje drogowe w Nowym Sączu postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem. Nie ma przestoju z przebudową skrzyżowania ul. Kunegundy z Grodzką. W tym miejscu powstało już rondo.


Dziękujemy za przesłanie błędu