Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
08/07/2014 - 10:22

Nox-Pol i Batim wysoko notowane w prestiżowym rankingu Transport Spedycja Logistyka

Nox-Pol i Batim to dwie firmy z Sądecczyzny, które znalazły w prestiżowym rankingu TSL - Transport Spedycja Logistyka, pozycjonującym najlepsze przedsiębiorstwa branży transportowej .
Według osiąganych przychodów starosądecka firma Batim zajęła wysokie 5. miejsce, natomiast Nox-Pol jest notowany na 10. pozycji za dynamikę przychodu.

-Wynik rankingu do potwierdzenie tego, że się rozwijamy i z sukcesem działamy w bardzo trudnej branży transportowej - mówi Wojciech Długopolski dyrektor do spraw rozwoju sprzedaży firmy Nox-Pol . - Wzrost dynamiki przychodu to na pewno wynik podpisania przez naszą firmę nowych kontraktów, zdobywania nowych klientów i systematycznego podnoszenie jakości świadczonych usług. W naszej branży jest wiele firm transportowo- spedycyjnych. To klient decyduje z kim podejmuje współpracę . Zwykle nie jest to współpraca oparta na jednym przewoźniku. Tak więc za każdym razem trzeba się dostosować do rynkowych realiów.

Jak podkreślił Wojciech Długopolski , obecność w prestiżowym zestawieniu dwóch sądeckich firm jest potwierdzeniem silnej pozycji naszego regionu w branży transportowo-spedycyjnej.

Wyróżniona w rankingu TSL starosądecka firma Batim działa głównie na rynku Europy Zachodniej. Jej właścicielka jest jedyną kobietą w Europie, która od zera zbudowała międzynarodową firmę spedycyjno-transportową i stworzyła silną markę. Chętnie zatrudnia kobiety, które za kółkiem wielkich ciężarówek radzą sobie równie dobrze jak mężczyźni.

Ranking firm TSL koordynowany jest przez SGH, a przygotowywany we współpracy z firmą TNS Polska. Przez specjalistów z branży zestawienie uważane jest za najbardziej merytoryczną i obiektywną ilustrację kondycji rynku transportu, spedycji i logistyki w Polsce.
(mika)
fot. sxc
 


Dziękujemy za przesłanie błędu