Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
18/04/2022 - 13:00

Osiedle Dąbrowa Park: nowoczesne mieszkania w gminie Chełmiec [ZDJĘCIA]

Już nie trzeba wybierać pomiędzy mieszkaniem w zatłoczonym mieście, a długimi dojazdami do pracy. Dąbrowa Park to nowe osiedle, które pozwoli rodzinom spędzać czas w otoczeniu natury i terenów zielonych. Równocześnie lokalizacja pozwala też na szybkie dotarcie do centrum miasta.

Nowa inwestycja Dąbrowa Park powstaje w miejscowości Dąbrowa w gminie Chełmiec. Osiedle ulokowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Dąbrowa Park to miejsce, w którym będzie można złapać oddech od miejskiego pędu i zanieczyszczonego powietrza.

Równocześnie osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane. Z Dąbrowej szybko można wyjechać na drogę krajową numer 75 w kierunku Krakowa i Nowego Sącza. Do miasta Nowy Sącz dotrzemy samochodem osobowym w około 15 minut. W najbliższej okolicy osiedla Dąbrowa Park znajdziemy jednak najpotrzebniejsze punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne.

Użyteczne obiekty w okolicy:

 • Sklep spożywczy (750 m)
 • Przedszkole (650 m)
 • Szkoła podstawowa (1,6 km)
 • Apteka (3 km)
 • Kościół (1,9 km)
 • Restauracja (950 m)
 • Stacja paliw (2,5 km)
 • Przystanek autobusowy (650 m)
 • Firma Wiśniowski (1,5 km)
 • Bank Spółdzielczy (1,6 km)
 • Dom Seniora (200 m)
 • Galeria handlowa (7,6 km).

Najważniejszym atutem lokalizacji osiedla Dąbrowa Park jest bliskość zarówno do wielkich zakładów produkcyjnych, jak i do terenów rekreacyjnych. Okolica posiada dobrze rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych. W krótkim czasie możemy dotrzeć również nad Jezioro Rożnowskie, które stanowi jedną z najważniejszych atrakcji przyrodniczych regionu.

Właściciele każdego z mieszkań będą mieli również dostęp do własnego ogrodu i miejsca postojowego. Dąbrowa Park pozwoli stworzyć namiastkę domu w spokojnej okolicy. Ponadto, oferowane mieszkania będą stanowić odrębną nieruchomość z założoną własną księgą wieczystą. Dużą zaletą będzie brak opłat czynszowych.

Nowoczesne budynki wyróżniają się przemyślaną i estetyczną konstrukcją oraz wyważoną kolorystyką. Na kompleks Dąbrowa Park składa się sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz dwa budynki garażowe dwustanowiskowe. Łącznie dostępnych będzie dwanaście lokali mieszkalnych.

Na terenie inwestycji trwają już prace budowlane, a ich zakończenie zaplanowane jest na czerwiec 2023 roku. Obecnie, ze względów bezpieczeństwa wstęp na teren budowy jest ograniczony. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez adres e-mail. Magdalena Ryś chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i zaproponuje dogodny termin spotkania.

Dąbrowa Park
tel.: 696 309 039
e-mail: [email protected]
www.dabrowapark.pl  

Dąbrowa Park: nowoczesne mieszkania w gminie Chełmiec
Zobacz wizualizacje nowego osiedla Dąbrowa Park. Poprzez katalog umieszczony na stronie dabrowapark.pl, możecie zajrzeć do wnętrza wszystkich budynków.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu