Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
04/11/2019 - 11:10

Patronat serwisu i miesięcznika "Sądeczanin"? Naprawdę warto! Sprawdź dlaczego

Koncert, obchody, otwarcie, zbiórka... Sądeczanie to ludzie nadzwyczaj aktywni i organizują mnóstwo wspaniałych akcji. Jak wśród tylu wydarzeń zapewnić temu własnemu odpowiednią oprawę medialną? Jak poinformować o nim potencjalnych uczestników lub klientów? Służymy pomocą - dzięki patronatowi serwisu i miesięcznika "Sądeczanin" każdy dotrze ze swoim przekazem do właściwego grona odbiorców.

Jeśli są Państwo zainteresowani patronatem medialnym serwisu "Sądeczanin.info" zachęcamy przede wszystkim do wypełnienia formularza na naszej stronie. Dzięki temu mamy potrzebne informacje i szybko skontaktujemy się w sprawie patronatu. Jednocześnie prosimy o nie korzystanie z naszych logotypów bez wyraźnych ustaleń z redakcją.

Czy warto z nami współpracować? Najlepiej spojrzeć na liczby: Sądeczanin.info to w w 2023 roku już ponad 15 mln unikalnych użytkowników i z górą 73 miliony odsłon. Od Krakowa po Rzeszów i od Zakopanego po Sanok żaden lokalny serwis nie zaoferuje Państwu tak wiele, włącznie z nowoczesnym serwisem ogłoszeń drobnych.

Polecamy również patronat prestiżowego miesiecznika "Sądeczanin". Wydawany od ponad 10 lat magazyn opinii, nie ma sobie równych. Dociera do odbiorców zarówno w prenumeracie jak i przez sieć dobrych punktów sprzedaży (sprawdź, gdzie kupisz miesięcznik). To tutaj piszą najlepsi publicyści Sądecczyzny. Na łamach "Sądeczanina" dyskutujemy o nowych pomysłach dla regionu. Coraz bardziej popularny staje się też, wydawany również przez Fundację Sądecką dzięki profesjonalnemu zespołowi historyków, elitarny kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA".

Naszą ofertę wydawniczą uzupełniają dodatki tematyczne, takie jak "Motoryzacja Jesienią", dostępna właśnie w listopadowym numerze miesięcznika. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: na zlecenie możemy tworzyć, składać i drukować książki, albumy, jak i okolicznościowe wydawnictwa. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu