Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
12/09/2017 - 09:25

Pilsweizer Grybów: Za piwowarską wiedzę polała się złocista nagroda! Komu przypadła?

Kto wygrał w konkursie "Smak letniego orzeźwienia" KONKURS z browarem Pilsweizer Grybów? Znamy już trójkę szczęśliwców.

Zobacz też: Chovanec wskrzesił w Grybowie czasy Napoleona. W nowym piwie

Pilsweizer Grybów Pan Andrej i Iwan Chovanec ufundowali trzy nagrody dla uczestników konkursu ogłoszonego na portalu Sądeczanin.info. Nagrodzone zostały trzy osoby, które zdaniem właścicieli  browaru okazały się prawdziwymi znawcami piwa Berliner Weisse.

Pierwszy nagrodę odebrał w dniu wczorajszym w naszej redakcji Pan Mikołaj Chmura. Pan Mikołaj zdradził nam, że jest domowym piwowarem i miłośnikiem piwa. Kwaśnego piwa jeszcze nie próbował warzyć, jest bardzo ciekawy smaku nowego- Pszeniczngo Kwaśnego z Grybowa.

Kolejną nagrodzoną osobą jest pani Katarzyna Kościsz, która nie ukrywa, że zapaloną jest miłośniczką piw z browaru Pilsweizer i zawsze chętnie testuje nowe smaki przygotowywane przez  Pana Andreja Chovanca. Degustowała już nowe piwo Pszeniczne Kwaśne i poleca go z limonką.

Pan Andrzej Witek swoją nagrodę odbierze w browarze w Grzybowie, bo bywa na Sądecczyźnie okazyjnie. Jak wyjaśnia  o konkursie dowiedział się trafiając na wywiad z panem Andrejem Chovancem, który ukazał się na naszym portalu. Jako ekspert w dziedzinie browarnictwa uważa, że jest to jedno z najlepszych piw, które ukazały się na polskim rynku.

Właściciele Browaru Pilsweizer  oraz redakcja Sądeczanina dziękują wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie.

KONKURS z browarem Pilsweiser Grybów
foto KS


Dziękujemy za przesłanie błędu