Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
08/12/2020 - 17:10

Pracownicy sieci handlowych w Nowym Sączu dostaną zastrzyk gotówki na święta

Bony świąteczne, rabaty, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, takie prezenty wielkie sieci handlowe przed Świętami Bożego Narodzenia rozdają swoim pracownikom. To niezły zastrzyk gotówki w domowym budżecie, który trafi też do handlowców w Nowym Sączu. W niektórych sklepach to nawet ponad tysiąc złotych.

Siecią, która ma liczne sklepy w Nowym Sączu i okolicznych miejscowościach jest Biedronka. Na co mogą liczyć pracownicy?   To między innymi paczki świąteczne oraz doładowanie kart przedpłaconych.  - Kwota ich zasilenia zależy od wysokości dochodów – informuje sieć. Biedronka daje też  swoim pracownikom możliwość skorzystania z rabatów o wartości do 1000 zł na zakupy w sklepach sieci.

Czytaj też Zakupowe niedzielne szaleństwo w Nowym Sączu. Były tłumy w sklepach! [ZDJĘCIA]

Podobnie jest w Kauflandzie i Lidlu należących do  Grupy Schwarz. Tam również członkowie załóg otrzymują świąteczne bony zasilone dodatkową kwotą. - W tym roku obie sieci postanowiły zwiększyć ich wartość.  W ręce ponad 39 tys. pracowników trafią bony w kwocie do 700 zł –  informuje biuro prasowe sieci. To ma być też forma  podziękowania załodze za trudną pracę w ciężkich warunkach pandemii.

W marcu tego roku pracownicy sklepów oraz centrów logistycznych otrzymali dodatek do wynagrodzenia za frekwencję w pracy. Łączna wartość świątecznych bonów w Kauflandzie i Lidlu w tym roku wyniesie ponad 23 mln zł – informują obie sieci.

Czytaj też Koparki i zwały ziemi. Co budują za ogrodzeniem na Wólkach przy Radzieckiej 

Hojny jest też Auchan.  Jak  podaje sieć wartość świąteczno-noworocznych prezentów średnio przekroczy w tym roku 1000 zł na pracownika. Przed świętami, oprócz zwyczajowych bonów uzależnionych od stażu pracy, a także rozdawanych w wielu lokalizacjach paczek, po raz pierwszy w tym roku pracownicy skorzystają z kart przedpłaconych - o wartości kilkuset złotych - informuje biuro prasowe Auchan.  Ich dokładna wartość uzależniona od sytuacji socjalnej pracownika. Dodatkowo pracownikom sklepów przekazane zostaną noworoczne bony zakupowe o wartości 500 złotych.([email protected])  Dziękujemy za przesłanie błędu