Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
11/06/2020 - 13:50

Restauracja Zapopradzie w Muszynie to miejsce, do którego chce się wracać

Restauracja Zapopradzie w Muszynie funkcjonuje od 2013 roku. Dzięki temu, że imponująca oferta jest stale powiększana, lokal cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających. O tym, jak restauracja funkcjonuje po częściowym odmrożeniu gospodarki, rozmawiamy z Grzegorzem Ziółko, jej kierownikiem.

Dla branży gastronomicznej epidemia okazała się znacznie większym zaskoczeniem, niż początkowo można było się spodziewać. – Cała sytuacja oczywiście na nas wpłynęła, jednak od samego początku staraliśmy się działać w zakresie, w jakim to było dopuszczalne – mówi Grzegorz Ziółko, kierownik restauracji. – Obecnie realizujemy wszelkie rządowe zalecenia w kwestii bezpieczeństwa. Jako firma nie oszczędzamy na środkach, mających służyć zapewnieniu stuprocentowego bezpieczeństwa naszym gościom. Na ten moment nie odbywają się u nas dancingi, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Myślę, że to kwestia czasu – dodaje. 

- Organizujemy liczne eventy i imprezy okolicznościowe, także we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Muszynie. Jesteśmy również partnerami innych popularnych wydarzeń, takich jak Festiwal Biegowy czy akcje krwiodawstwa. Goście mogą korzystać u nas z kawiarni ogrodowej, znajdującej się w pawilonie muzycznym. 

Czytaj też: Atelier Sędziwoja i Stare Kino wracają do gry. Najbardziej tęsknią za klientami

Restauracja Zapopradzie to świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych – bankietów, chrzcin, urodzin, spotkań firmowych i wesel. – Dysponujemy dwoma salami – jedna na 100, a druga na 40 osób. Od tego roku do dyspozycji naszych gości jest również elegancka, zewnętrzna wiata, która również może pomieścić do 40 osób. Prowadzimy także działalność sportowo-rekreacyjną. W ofercie mamy baseny, park rozrywki z parkiem linowym dla dzieci, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej, kręgielnię plenerową, a także wypożyczalnię gokartów rowerowych. Organizujemy również wycieczki turystyczne samochodem elektrycznym po Muszynie. 

Jak restauracja funkcjonuje po częściowym odmrożeniu gospodarki? Zapraszamy do obejrzenia wideo!

[email protected], montaż: Daniel Szlag

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI