Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
11/06/2019 - 10:10

Ruszyła druga rekrutacja do projektu Małopolska Startup Rocket!

Uwaga startupowcy! Do 23 czerwca 2019 r. możecie zgłosić swoją firmę do Małopolska Startup Award i uczestniczyć w największych targach innowacyjności w Tokio, Kuala Lumpur, Hanowerze, Mediolanie, Singapurze i Tel Awiwie!


Ruszyła druga rekrutacja do projektu Małopolska Startup Rocket!

Zgłoś się do konkursu Małopolska Startup Award i wprowadź Twój startup na rynek światowy! Do udziału w konkursie zapraszamy startupy z Małopolski, które planują ekspansję zagraniczną. Trzydzieścioro laureatów wyjedzie na największe targi innowacyjności w Tokio, Kuala Lumpur, Hanowerze, Mediolanie, Singapurze i Tel Awiwie.

Zobacz też: Masz firmę rowerową? Ten projekt jest dla ciebie

Ze zwycięstwem w Małopolska Startup Award wiąże się nie tylko wyjazd na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na globalnej mapie innowacyjności. Ważnym aspektem programu jest także promocja laureatów w polskich i zagranicznych mediach oraz umożliwienie im kontaktu z inwestorami i przedstawicielami najważniejszych ekosystemów startupowych z całego świata podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Zapisy na Małopolska Startup Award odbywać się będą od 10 do 23 czerwca 2019 roku.

Zgłoszone firmy muszą spełniać podstawowe wymagania:

  • zaliczać się do sektora startupów lub innowacyjnych MŚP działających na rynku do 10 lat,
  • mieć siedzibę na terenie województwa małopolskiego,
  • zakresem działań wpisywać się w inteligentne specjalizacje regionu,
  • posiadać strategię/plan działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa (wymagane jest oświadczenie o posiadaniu takiej strategii/planu).

Rekrutacja do projektu jest dwuetapowa:

  • 10-23 czerwca 2019 r. – rekrutacja przed formularz internetowy,
  • początek lipca 2019 r. (dokładne daty będą przesłane do wybranych firm) – rozmowa kwalifikacyjna w Warszawie lub przez Skype.

Formularz kontaktowy

Regulamin konkursu i wzory dokumentów rekrutacyjnych

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie. Oprócz organizacji „polskiego Davos” Instytut Studiów Wschodnich prowadzi szereg innych działań na rzecz gospodarczej, naukowo-technicznej i kulturalnej współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. W ramach programu Economic Accelerator Instytut promuje startupy podczas wszystkich swoich konferencji.

Projekt „Małopolska Startup Rocket” jest realizowany w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej Gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” (nr konkursu – RPMP.03.03.01-IP.01-12-029/18) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)