Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
21/04/2024 - 11:20

Nowe skrzyżowanie, nowa nawierzchnia. Sądecka droga po generalnym remoncie za ponad milion [ZDJĘCIA]

Nie tylko w Nowym Sączu remont remontem pogania. Na drogach praca wre także w powiecie. Właśnie zakończyła się inwestycja na trasie Łącko-Naszacowice, gdzie nie tylko jest nowa nawierzchnia. Przebudowano też skrzyżowanie.

To już finisz inwestycji

W ubiegłym roku powiatowy samorząd zakończył  budowę blisko  trzystu  metrów chodnika w ciągu drogi powiatowej Łącko - Naszacowice, teraz dobiegły końca prace przy drugim etapie czyli przebudowie drogi Łącko - Naszacowice wraz ze skrzyżowaniem z drogą powiatową Łącko – Wola Kosnowa w Łącku.

Czytaj też Czytaj też Budują to na dwunastu hektarach niedaleko Nowego Sącza. To pierwsza taka inwestycja w Polsce [ZDJĘCIA] [WIZUALIZACJA] 

Nowe przejścia dla pieszych

W ramach inwestycji powstały trzy przejścia dla pieszych z pełnym doświetleniem i oznakowaniem aktywnym - w tym dwa przejścia wyniesione, chodniki, nowa jezdnia, miejsca postojowe, chodniki z barierkami, zieleńce oraz nowe oznakowanie pionowe i poziome.

 Czytaj też To będzie hit? Pod Nowym Sączem rusza budowa tanich mieszkań do wynajęcia i na tym nie koniec 

 Czytaj też Pędzi ekspresem inwestycja gigant niedaleko Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 

Przebudowano zupełnie geometrię skrzyżowania i kolidujące z nim sieci. Łączna wartość prac w obrębie skrzyżowania wyniosła ponad 1,2 mln  złotych. ([email protected]) fot. PZDDziękujemy za przesłanie błędu