Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
09/11/2019 - 12:15

Salon Imperium Płytek. Cuda w Mostkach koło Starego Sącza

Salon Imperium Płytek, który mieści się w Mostkach koło Starego Sącza, to miejsce, które oferuje 700 m2 ekspozycji, przygotowanej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ekspozycje te zainspirują nawet najbardziej wymagających klientów do stworzenia idealnego wnętrza.

W szerokiej ofercie Salonu znajdują się: płytki ceramiczne i gresowe, płytki wielkoformatowe (rozmiar np. 100 x 300 cm, 120 x 240 cm), chemia budowlana wyposażenie łazienek i wnętrz: armatura, kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, lustra, lampy, meble łazienkowe w standardowych wymiarach, meble łazienkowe tworzone na wymiar, stoły i meble drewniane tworzone pod własną marką, sufity systemowe według własnego patentu.

Ekspozycje łączą w sobie piękno produktów własnych marek, tworzonych przez utalentowanych ludzi wchodzących w skład zespołu Imperium Płytek, z czołowymi producentami takimi jak Porcelanosa, Emil Ceramica, Inalco,  Evo Ceramika, Baldocer, Grespania, Atlas Concorde. Oprócz kompetentnych sprzedawców, którzy zapewniają profesjonalną obsługę, w Salonie dostępna jest również usługa wizualizacji pomieszczeń. Wszystko po to, aby klient mógł zobaczyć, jak wygląda płytka czy element wyposażenia, w jego konkretnym wnętrzu.  

Powstała również wyodrębniona strefa architekta, czyli miejsce, w którym projektanci/architekci mogą spotykać się ze swoimi klientami przy pysznej kawie. Salon zaprasza do partnerskiej współpracy projektantów, architektów i wykonawców.  

Salon Imperium Płytek Mostki 198 (koło Starego Sącza) czynny w godzinach poniedziałek – piątek 10:00-18:00, sobota 08:00-14:00  Tel. (18) 547 66 74
e-mail: [email protected]

Salon Imperium Płytek w Mostkach koło Starego Sącza. 700 metrów kwadratowych ekspozycji
Fotogaleria

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu