Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
29/03/2013 - 06:00

Startup Pirates w Krakowie – szansa dla młodych przedsiębiorców

Nie można przegapić tej inicjatywy, dzięki której można zrealizować własne marzenia i ruszyć swój biznes do przodu. Na przełomie maja i czerwca 2013 r. w Krakowie zorganizowana będzie inicjatywa znana jako Startup Piratem. Ma pomagać młodym przedsiębiorcom. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do udziału w tym projekcie.
Startup Pirates to globalna organizacja non-profit, której celem jest budowy lepszego świata poprzez wzmocnienie umiejętności młodych przedsiębiorców w zakresie tworzenia i realizacji swoich projektów (przez mentoring, doradztwo oraz inwestycje w nowo zawiązywane spółki). Pracuje w 10 międzynarodowych zespołach na trzech kontynentach. Gromadząc przedsiębiorców, wizjonerów i młodych przedsiębiorców pragnie inspirować, pomagać przy podejmowaniu trudnych decyzji, uczyć się od siebie nawzajem i razem pracować nad rozwijaniem pomysłów biznesowych i rozpoczęcie nowych startupów.

W Polsce Startup Pirates odbył się już w Poznaniu, we wrześniu 2013 planowane jest spotkanie w Gdańsku. Natomiast w dniach 25 maja – 1 czerwca 2013 odbędzie się w Krakowie. To jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, którego głównym celem będzie wsparcie merytoryczne i finansowe młodych firm, które zgłoszą się do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym. W przeciągu tygodnia młodzi twórcy będą mieli możliwość zapoznać się z poszczególnymi etapami powstawania startupu, wziąć udział w rozlicznych warsztatach prowadzonych przez wybitne postaci świata biznesu (mentorów, inwestorów, przedsiębiorców oraz aniołów biznesu) oraz zrealizować swoje największe marzenie.

Startup Pirates nie stosuje ograniczeń co do wieku, zawodu czy tematyki. Jedynym warunkiem, by wziąć udział w przedsięwzięciu, jest znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja do programu trwa. Więcej informacji na stronie: http://krakow.startuppirates.org/

Opr. Zog
Fot. sxc.huDziękujemy za przesłanie błędu