Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
03/04/2021 - 10:00

Świąteczne życzenia dla Sądeczan od poseł Urszuli Nowogórskiej

Z okazji Świąt Wielkanocnych posłanka Urszula Nowogórska składa mieszkańcom Sądecczyzny życzenia.

Szanowni Państwo,
Szerząca się trzecia fala pandemii koronawirusa, znowu sprawiła, że Święta Wielkanocne będziemy przeżywać inaczej. Ten czas jest dla Nas wszystkich czasem próby i dotyczy w zasadzie każdego z nas osobiście. Jest również egzaminem dla lokalnych wspólnot, pracy, działalności i aktywności ludzkiej. Dlatego tak ważne jest utrzymanie szacunku, miłości bliźniego, solidarności, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, a także odpowiedzialności za nasze zachowanie.

Głęboko wierzę, że razem, poprzez budowanie jedności społecznej, ponad wszelkimi podziałami politycznymi, dla dobra Sądecczyzny, całej Polski i jej Obywateli, przezwyciężymy kryzys i epidemię. Dlatego wszystkie działania powinny skupić się na odbudowie gospodarki, utrzymaniu miejsc pracy i zadbaniu o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. Mam nadzieję, że przedsiębiorcy, pracownicy i wszystkie sektory społeczne w naszym regionie, szybko na nowo odzyskają energię i będą mogły planować przyszłość.

W tym trudnym czasie dziękuję wszystkim, za odpowiedzialną i profesjonalną pracę, ze szczególnym uwzględnieniem służb medycznych i mundurowych. Dziękuje również tym, którzy wykonując codzienne obowiązki są blisko ludzi, a nie zawsze się o nich pamięta.

Szanowni Państwo, na te Święta i kolejne dni, życzę Wam, przede wszystkim zdrowia, siły i nadziei. Zaś ograniczenia we wspólnym spędzaniu Świąt niech posłużą wzmocnieniu więzi rodzinnych i społecznych oraz budowaniu wzajemnego szacunku. Niech Zmartwychwstanie Pańskie będzie źródłem radości i okazją do szerokiej refleksji nad życiem i ludzkim losem.

Wesołego Alleluja!
Urszula Nowogórska
Poseł na Sejm RP

Materiał partneraDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020