Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
01/12/2020 - 18:25

Tak wygląda „szkieletor Hoblera” wystawiony na sprzedaż. Szok, prawda?

Na jednym z portali pojawiło się ogłoszenie z ofertą sprzedaży: działki zabudowanej budynkiem wielorodzinnym na osiedlu Zawada w Nowym Sączu. Co kryje się pod tą nazwą? Otóż chodzi o słynny „szkieletor Hoblera” tyle, że na grafikach zamiast „szkielotora” jest zaskakująca wizualizacja.

Tak wygląda „szkieletor Hoblera” wystawiony na sprzedaż. Szok, prawda?

- Mamy do sprzedania inwestycje w Nowym Sączu przy ulicy Górki Zawadzkie. składająca się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych o powierzchni 4122,47, powierzchnia działek 8750m, wszystkie zezwolenia, dokumentacja do wglądu tylko poważne zapytania cena 2.200.000 – czytamy w treści ogłoszenia, które 17 listopada pojawiło się w popularnym serwisie.

Zobacz też: Za „Szkieletor Hoblera” chcą 2 miliony. Co tu można wybudować?

Wszystko fajnie, cena może i adekwatna do wartości samej działki. W końcu Górki Zawadzkie cieszą się w ostatnio wśród developerów popularnością. Tylko skąd u licha takie grafiki, jak te załączone do ogłoszenia? 

Wizualizacje w stylu: „to mogłoby wyglądać, o tak” nijak przecież nie przystają do rzeczywistości. Chyba wszyscy sądeczanie a i pewnie większość mieszkańców naszego powiatu doskonale wie, że to miejsce od lat jest jak wyrzut sumienia po wczesnym, broń Boże - radosnym, kapitalizmie w Polsce. Tyle, że w ogłoszeniu nie ma aktualnego zdjęcia...

Tak wygląda „szkieletor Hoblera” wystawiony na sprzedaż. Szok, prawda?

Zobacz też: Skandal! Po co informować o zdjęciu kursów? Niech ludziska kwitną na mrozie!

W treści ogłoszenia nie ma śladu wzmianki, że grafiki to jedynie twórcza i wyjątkowo optymistyczna wizja projektantów. I może właśnie dlatego ogłoszenie przeczytało w całości zaledwie 165 osób… (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: morizon.pl)Dziękujemy za przesłanie błędu