Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
11/03/2016 - 11:25

Tesco odpowiada na zarzuty o klientach "gorszego sortu"

Biuro prasowe Tesco Polska, krajowej "odnogi" brytyjskiej sieci hipermarketów, posiadająca placówkę również w Nowym Sączu, przysłało oświadczenie odnoszące się do opublkiowanego dziś artykułu na temat jakości artykułów sprzedawanych polskim klientom.

(...) Nawiązując do artykułu „Zarząd TESCO strzela sobie w palce? Czy jesteśmy „gorszego sortu” już w skali międzynarodowej?” opublikowanego na portalu sadeczanin.info, pragniemy wyjaśnić iż cytowana wypowiedź pochodzi z 2013 roku.

Odnosząc się natomiast do samej wypowiedzi, w Polsce i w Wielkiej Brytanii mamy te same, wysokie standardy dotyczące jakości produktów. Wypowiedzi Matta Simistera dotyczące preferencji klientów w poszczególnych krajach zostały niestety wyjęte z kontekstu. Jakość produktów nie ogranicza się bowiem tylko do ich zewnętrznego wyglądu, a właśnie tego dotyczyła cytowana wypowiedź.

Nasi dostawcy zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii muszą spełniać wysokie wymagania standardu TFMS (Tesco Food Manufacturing Standard). Warto podkreślić, iż klienci w Polsce, Wielkiej Brytanii czy w jakimkolwiek innym kraju, mogą mieć różne oczekiwania co do wyglądu czy powtarzalności kupowanych produktów. Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, a sami klienci, jeśli tylko mają jakiekolwiek uwagi co do produktów marek Tesco, mogą skorzystać z mechanizmu Gwarancji Satysfakcji i otrzymać zwrot pieniędzy za kupione produkty.
Pozdrawiamy,

Biuro Prasowe Tesco Polska

Przeczytaj też:
https://sadeczanin.info/gospodarka/zarz%C4%85d-tesco-strzela-sobie-w-palce-czy-jeste%C5%9Bmy-%E2%80%9Egorszego-sortu%E2%80%9D-ju%C5%BC-w-skaliDziękujemy za przesłanie błędu