Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
08/12/2019 - 14:20

Tor przeszkód, slalom, toaleta… Komu to potrzebne w miejskim parku [ZDJĘCIA]

Psie parki, to marzenie właścicieli czworonogów o specjalnym miejscu, gdzie ich pupile mogliby się wybiegać, a i oni sami mogliby odpocząć. To marzenie właśnie spełniło się w Limanowej. - Super sprawa! – cieszą się mieszkańcy miasta.

Jeszcze nie został otwarty, ale już można go oglądać. Jest tor przeszkód, słupki do slalomu, płotki, równoważnia, a nawet toaleta, tak wygląda psi park w Limanowej. Wygrodzony teren dla zwierzaków stanowi część zagospodarowanego na nowo miejskiego parku nad Potokiem Jabłoneckim.

Właściciele czworonogów od dawna marzyli o miejscu, gdzie ich pupile mogliby się wybiegać, a i oni sami mogliby odpocząć.

Czytaj też Cudo za 16 milionów. Inwestycje chodzą u nas parami, a nawet trójkami [ZDJĘCIA]

Naprawdę super sprawa! – komentują na Facebooku mieszkańcy miasta. – Dziewięć lat zabiegałem o to, żeby były chociaż dostępne woreczki na psie odchody. Miałem psa i po nim sprzątałem. Patrzyli na mnie z politowaniem. Brawo Limanowa ! – napisał jeden z internautów.

Czytaj też  Takiego parkingu jeszcze u nas nie było. Budują trzy poziomy dla samochodów 

Niektórzy jednak zastanawiają się, jak psi park będzie funkcjonował w praktyce.

Wszystko ok, fajnie, tylko warto, żeby ludzie wiedzieli, jak z takich miejsc korzystać. No i jak poznawać psy ze sobą... Są takie, które nie reagują na komendy. Oby nie skończyło się masą pogryzień.

- Na pewno dadzą sobie radę, uspokaja inny internauta.

Rewitalizacja limanowskiego parku, który zamienia się w prawdziwe rekreacyjne cudo zakończy się jesienią przyszłego roku. Koszt inwestycji to 16,5 mln złotych.

[email protected] fot.J.S

Jest tor przeszkód, słupki do slalomu, płotki, równoważnia, a nawet toaleta, tak wygląda psi park w Limanowej
Psie parki, to marzenie właścicieli czworonogów o specjalnym miejscu, gdzie ich pupile mogliby się wybiegać, a i oni sami mogliby odpocząć


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)