Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
30/05/2018 - 08:45

Uwaga! Zamkną skrzyżowanie na Helenie, bo będą wyburzać kamienicę. Kiedy?

Miejski Zarząd Dróg uprzedza, że zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Krakowskiej, Dunajcowej i Starowiejskiej na Helenie. Wiadomo już też, jakie będą funkcjonować objazdy.

Najpierw data – skrzyżowanie na Helenie zamknięte będzie od 6 do 11 czerwca. Krakowska, Dunajcowa i Starowiejska będą całkowicie wyłączone z ruchu.

W tym czasie przejazd będzie możliwy jedynie ul. Jesionową  - ul. Świętej Heleny w kierunku ul. Starowiejskiej oraz skręt z ul. Starowiejskiej w ul. Krakowską Starą.

Zobacz też: Paskudna kamienica zmieniła się w stertę gruzu!

Jak informuje szef MZD, w ciągu tych kilku dni wyburzona zostanie kamienica stojąca przy ulicy Krakowskiej a tym samym przygotowane zostanie miejsce potrzebne do wybudowania nowego ronda.

Przypomnijmy. Most heleński wyłączono z ruchu 7 maja, ale nadal są przejezdne skrzyżowania po jego obu stronach: Bulwar Narwiku, Legionów, Tarnowska, Piotra Skargi oraz Krakowska, Dunajcowa, Starowiejska.

Po czym na początku lipca skrzyżowania zostaną zamknięte na czas budowy dwóch nowych rond. Ten etap prac ma zostać zakończony do końca wakacji.

ES [email protected] Fot.: IMDziękujemy za przesłanie błędu