Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
21/05/2020 - 10:55

Uzdrowisko Krynica-Zdrój gotowe na przyjęcie gości

Kolejny krynicki ośrodek otworzył drzwi dla swoich gości. Nowa rzeczywistość, która nastała przez epidemię koronawirusa, staje się dla pracowników branży hotelarskiej wyzwaniem. I choć wyzwaniem wymagającym, wszyscy stają na wysokości zadania.

Pisaliśmy o Energetyku, Lwigrodzie oraz Panoramie, które przyjmują już gości oraz kuracjuszy indywidualnych. Od 15 czerwca sanatoria ruszą na dobre, mogąc przyjmować także tych skierowanych z NFZ.

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-Zdroju, choć mieści się w zacisznej, zielonej okolicy, w bezpośredniej bliskości natury i leśnych ścieżek, to położone jest zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta.

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-Zdroju

Obiekt posiada 104 wygodne i estetyczne pokoje. Do dyspozycji Gości jest także tzw. Mały Domek, w którym znajdują się 4 samodzielne, w pełni wyposażone apartamenty. Ośrodek w ostatnich latach przeszedł gruntowną modernizację, co zapewniło jego Gościom możliwość wypoczynku w komfortowych warunkach.

Czas przestoju pracownicy Silesii spędzili na pracach porządkowych i przygotowaniu obiektu na ponowne przyjęcie Gości. Z myślą o nich, chcąc stworzyć ciepłą, przytulną atmosferę w trakcie spożywania posiłków, całkowicie zmieniona została aranżacja wnętrza Sali jadalnej.

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-Zdroju

Motto Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia brzmi: „z miłości do gościnności”. To właśnie gościnność wyróżnia cały zespół tego obiektu.

Oferta Silesii skierowana jest zarówno do osób chcących skorzystać z pobytów rehabilitacyjnych jak i do gości indywidualnych, ceniących domową atmosferę, pyszną, pełną smaków kuchnię i przestronne wnętrza ośrodka.

10 maja br. wznowiony został cykl 14-dniowych turnusów rehabilitacyjnych. Zabiegi wykonywane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W chwili obecnej nie jest możliwe korzystanie z basenu czy sauny, ale bogata oferta Silesii rekompensuje gościom te ograniczenia.

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-Zdroju

Od 18 maja, czyli od momentu przywrócenia działalności gastronomicznej, posiłki w Silesii serwowane są w sali jadalnej. Na życzenie gości możliwe jest także wydawanie posiłków do pokoju w formule
„na wynos”. W obu przypadkach goście mają możliwość wyboru dań.

Chcąc stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki pobytu oraz zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług w CWiR wdrożona została nowa polityka bezpieczeństwa, wszyscy Pracownicy przeszli stosowne szkolenia, a obiekt wyposażony został w certyfikowane środki zabezpieczające.

- Ze strony osób indywidualnych jest duże zainteresowanie i sporo zapytań o możliwość i warunki rezerwacji pobytów w naszym ośrodku. Nowych rezerwacji jest jeszcze niewiele, jednak zauważamy tendencję wzrostową. Z nadzieją patrzymy w przyszłość licząc na to, że turystyka krajowa w połączeniu z wysoką jakością oferowanych przez nas usług, pozwolą nam zakończyć tegoroczny sezon z satysfakcjonującym wynikiem – mówi Agnieszka Kubisz – menadżer ds. sprzedaży.

Michalina Poręba (m.poreba@isw.org.pl) Zdjęcia: Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Silesia w Krynicy-ZdrojuDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021