Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
30/11/2020 - 13:05

W koronakryzysie budują w Krynicy pięciogwiazdkowy hotel „na bogato” [ZDJĘCIA]

Choć koronakryzys jak walec przetoczył się przez krynicki biznes, są też i tacy którzy wierzą w swój sukces i „u wód” inwestują. Warszawska spółka developerska stawia pierwszy w uzdrowisku pięciogwiazdkowy hotel.

- Krynicę zaleje fala bankructw - biją na alarm przedsiębiorcy uzdrowiska.  Ten czarny scenariusz malują po tym,  jak rząd zaostrzył reżim sanitarny dla hoteli i pensjonatów i skumulował w jednym terminie zimowe ferie.

Na drugim biegunie pozostaje warszawska spółka developerska, która przy stoku narciarskim u podnóża Góry Krzyżowej buduje pierwszy pięciogwiazdkowy hotel.  Jak wynika z informacji zamieszczonej na firmowej stronie, to inwestycja z wielkim rozmachem i na bogato. 

Nowoczesna architektura i oryginalne wnętrza… to ma być hotel, który w niczym nie odstaje od tych, jakie są w najlepszych europejskich kurortach narciarskich.

Czytsaj też Na dziesięciu hektarach budują u nas rekreacyjne cudo za 16 milionów [ZDJĘCIA]

Siedem kondygnacji, trzy skrzydła oraz łącznie 265 pokoi hotelowych – informuje spółka. Każdy pokój ma taras, a w niektórych apartamentach będą nawet kominki.  Do tego miejsca garażowe w podziemnym parkingu.

To tego dochodzi komfortowe zaplecze z basenami, siłowniami i strefą fitness. Będą też sauny, gabinety kosmetyczne i restauracja z tarasem widokowym. Spółka zamierza też zarabiać na biznesowych spotkaniach, bo w ofercie znajdą się również sale konferencyjne i szkoleniowe. Największa z nich pomieści pół tysiąca osób.

Jaki jest koszt inwestycji i jak długo potrwa budowa hotelu? Te zadane przez nas pytania pozostały bez odpowiedzi.

Czytaj też Czegoś takiego jeszcze nie było. Budują u nas turystyczny hit dla zakochanych  

Takich informacji deweloper nie udziela – usłyszeliśmy - Budowa nie ma opóźnień,  wręcz przeciwnie - wszystko toczy się bardzo sprawnie, tak więc  mamy powody do zadowolenia.

Czytaj też Ryszard Florek dzieli się władzą. Wielkie zmiany w firmie Fakro 

Optymizm inwestora bije też z informacji zamieszczonych na Facebooku. - Czarne chmury? Nie nad naszą inwestycją! Na szczęście nas nie obowiązują żadne restrykcje gastronomiczne i możemy karmić Was solidną dawką nowości niezależnie od czasu i miejsca – czytamy na funpage,u warszawskiego inwestora. (jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. D.SZ, Belmonte Hotel & Resort)

W koronakryzysie budują w Krynicy pięciogwiazdkowy hotel
Choć koronakryzys jak walec przetoczył się przez krynicki biznes, są też i tacy którzy w uzdrowisku inwestują


Dziękujemy za przesłanie błędu