Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
31/12/2019 - 16:30

Za nami ostatnia sesja Rady Gminy Grybów w roku 2019

XIV i ostatnia już w roku 2019 Sesja Rady Gminy Grybów za nami. Radni przyjęli autopoprawki do uchwały budżetowej gminy na rok 2020.

XIV Sesja Rady Gminy Grybów

Jacek Migacz, wójt gminy Grybów przedstawił autopoprawki w związku z zakończeniem bieżącego roku budżetowego i tym, że nie wszystkie projekty zostały zakończone. Wydatki na zakończenie zadań obejmą rok 2020. Opóźnienia te, spowodowane są brakiem pozwoleń budowlanych.

Planowana na rok 2019 budowa infrastruktury rekreacyjnej w  Chodorowej i  Starej Wsi, została przeniesiona na rok 2020, w związku z brakiem refundacji. W nadchodzącym roku zaplanowana jest rozbudowa szkół podstawowych w miejscowościach Polna i Binczarowa. Na przyszły rok zaplanowano również budowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach Biała Niżna, Florynka, Wawrzka, Kąclowa i Gródek.

Od lewej:Adrian Czochór i Krzysztof Oleksy

Radny Krzysztof Oleksy w imieniu swoim i radnego Adriana Czochóra, złożył wniosek w sprawie budowy wodociągu we wsi Biała Niżna w przysiółkach Zawodzie Dolne i Centrum wzdłuż rzeki Biała. W związku z długotrwałą suszą wielu mieszkańców nie ma dostępu do bieżącej wody.

Kolędnicy z Ptaszkowej umilają czas  swoim występem

Radni i urzędnicy połamali się opłatkiem, składając sobie noworoczne życzenia. Drugą część sesji umilił występ kolędników z Ptaszkowej, który swoim śpiewem wprowadzili świąteczną, radosną atmosferę. (i.niepsuj@sadeczanin.info)

XIV Sesja Rady Gminy Grybów
Po części oficjalnej sesji, uczestnicy złożyli sobie noworoczne życzenia.


Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog